До Всеукраїнського тижня права у школі 2014

Зображення користувача Irina.

    Протягом 08-13 грудня 2014 року класоводи і класні керівники 1-11 класів знайомили дітей із Конвенцією про права людини, провели тематичні бесіди, вікторини, усні журнали, конкурси малюнків, плакатів, рефератів, презентацій, творів-есе, про права людини, турніри юних правознавців. Для старшокласників вчителі правознавства провели семінарські заняття, науково-практичні конференції.

У шкільній бібліотеці Клуббе О.О. та Кравець О.В. організували та презентувати учням виставку літератури, друкованих видань, тематичні стенди про права людини та іншу літературу правового змісту.

Практичним психологом Проскурою Т.С. і соціальним педагогом Олійник В.М. проведено цикл заходів з профілактики насильства і жорстокості в дитячому середовищі.

У спортивному залі школи пройшла виставка спецзасобів та амуніції якими на сьогодні оснащено працівників МВС України, організована колишнім випускником школи, нині лейтенантом міліції, Синявським Романом.

День 10 грудня 2014 року виявився багатим на події. Робочий день учнів школи розпочався з єдиної години класного керівника на тему «Права людини» з нагоди проголошення 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини.

Учні всіх паралелей мали змогу переглянути відеофільми на правової тематики. Молодші діти залюбки дивились фільм «Права дитини у казках». Для старших класні керівники приготували відео «Конвенція про права дитини», «Мої права», «Права людини».

Право людини на здоров’я – одне із найважливіших у житті кожного з нас. Лідери учнівського самоврядування Жидецька Анна, Гончаренко Максим, Гарагуля Роман та Кукушкіна Юлія (учні 9-Б класу) приготували для учнів 7-8 класів лекційно-презентаційний захід з профілактики ВІЛ/СНІДу.

Галкіна Л.В., заступник директора школи з ВР 

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:42:53|127.0.0.1|localhost|2019-10-18|Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/6.1; +http://ahrefs.com/robot/)|54.36.150.70

::