Книжки для 5 класу за новою програмою

Зображення користувача Irina.

Вашій увазі пропонуємо книжки видавництва "Шкільний світ" для 5-го класу за новою програмою.

  • Купити безпосередньо у видавництві «Шкільний світ»: м. Київ, вул. Бастіонна, 15, тел. 044 284-25-12;
  • Замовити книжки поштою за тел. 044 284-24-50 або надіславши sms-повідомлення такого змісту «Хочу замовити книжки» на номер 067 408-84-73 (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 3 книжки)
  • Надіслати заявку на metodika@meta.ua, обов'язково вказавши контактний телефон (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 3 книжки).
  • Звернутися в одне з представництв «Шкільного світу».

Математика за новою програмою. 5 клас. Л. М. Білецька, Ж. М. Грищенко, І. Д. Кирдей, Л. С. Лемешко. Упоряд. О. О. Терехова
У книжці вміщено рекомендації щодо вивчення математики в 5‑му класі за новою навчальною програмою, укладеною відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що набирає чинності від 1 вересня 2013 р. Подано програму, орієнтовне календарно-тематичне планування, матеріали до розробок уроків окремих тем, які моделюють їх структуру. Відповідно до теми та мети запропоновано логічні задачі, вправи підвищеної складності. Описано методику проведення навчальних ігор, змагань, вікторин тощо. Для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, студентів математичних спеціальностей педагогічних вишів.

Інформатика за новою програмою. 5 клас. Практичний порадник учителю. Віталій Лапінський та ін.
Інформатиканаука про отримання, збереження, обробку та подання інформації. Комп’ютери можна застосовувати майже в усіх галузях життя. Для цього потрібно розуміти взаємозв’язки між поняттями інформація, повідомлення і дані; мати уявлення про різні способи подання повідомлень тощо.
Здобувши ці знання та навички, п’ятикласники зможуть використовуватикомп’ютер у навчанні, спілкуванні, дозвіллі. У книжці запропоновано короткі теоретичні відомості та багато вправ і завданьдля практичного закріплення знань, умінь, навичок. Матеріал подано за новою програмою, затвердженою МОН України для ЗНЗ. Рекомендовано учителям, як практичний порадник.

Вступ до історії. Розробки уроків. 5 клас. Світлана Потильчак

До збірки увійшли авторські плани-конспекти з предмета «Вступ до історії» для 5-го класу, розроблені відповідно до нової навчальної програми.
Книжка містить матеріали та методичні рекомендації щодо структури, методів і прийомів роботи з урахуванням особистісно зорієнтованого, діяльнісного, компетентнісного підходів до організації навчального процесу.
Для вчителів, методистів, студентів.

Природознавство за новою програмою. 5 клас. Упоряд. В. Балюк
Книжка, яку тримаєте в руках, стане вашим надійним помічником при викладанні природознавства за новою програмою в 5-му класі. У книжці вміщено методичні рекомендації щодо підготовки та проведення уроків та розробки окремих занять. Скориставшись матеріалами цієї книжки, ви зможете зацікавити учнів своїм предметом, розширити їхні уявлення про навколишній світ.

Основи здоров’я. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 5—9 класи. Автори: Тетяна Бойченко, Тетяна Воронцова, Вікторія Деревянко, Оксана Москаленко, Наталія Поліщук, Володимир Пономаренко, Світлана Фіцайло
Книжка містить програму з основ здоров’я для учнів 5—9-х класів. Програма затверджена наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня» № 664 від 6.06.2012.
Розрахована на вчителів, що викладають курс «Основи здоров’я».

  Основи здоров’я. Конспекти уроків. 5 клас. І. Василашко
  Світова література. Нова програма. 5 клас.
  Українська мова. Нова програма. 5 клас. І. Миколюк
  Українська література. Нова програма. 5 клас.
  Українська література. Нововведені твори. 5—9 класи.
  Русский язык по новой программе. 5 класс.
  Трудове навчання. Програми варіативних модулів. 5—6 класи. За новими Державними стандартами.

Джерело: http://www.osvitaua.com/in/news/2165/knizhki-5-klas-nova-programa.html

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:39:43|127.0.0.1|localhost|2020-02-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.234.208.66

::