План роботи школи на весняні канікули

Зображення користувача Irina.

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Директор школи

__________ А. М. Бабенко

 КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю БСПМШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка

на період весняних канікул з 26.03 по 01.04.2 018 р.

№ п/п

Виховний захід, учасники

Дата,

час

Місце проведення

Відповідальний

 1

Виставка виробів вихованців гуртків образотворчого  та декоративно-вжиткового мистецтва «Писанкове сяйво»

26.03

10.00,

8-А

 

29.03

10.00

7-Г, 8-В

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Богославець Н. А.

 

 

 

Колеснікова Т. М.

Єсюк Л. В.

Зразковий музей народного побуту «Світлиця»

27.03

10.00

8-Г

ЦТДЮ «Соняшник»

Гончар О. Г.

Практичні заняття з основ медико-санітарної підготовки (гурток «Тактична медицина»)

Учні 5 класів (до 20 учнів)

Учні  6 класів (до 20 учнів)

26.03.18

 

 

 

10.00

5-ті класи

 

 

 

11.10

6-ті класи

ЗАХІД БУДЕ

В НАШІЙ ШКОЛІ

 

к. 112

 

 

 

 

 

к. 111

Ситник Т. В.

 

 

 

Пелих Т. М.

Красножон О. І.

Грищенко Ж. М.

Юрченко Н. М.

Білецька Л. М.

 

Чернявська І. В.

Якобчук О. В.

Грищенко О. Г.

Юсупова В. М.

Зустріч у клубі старшокласників «Вірш про себе» (самопрезентація)

26.03

11.00

10-ті кл.

к. 235

Проскура Т. С.

Майстер-клас. Виготовлення схематичної літаючої моделі літака (з собою мати: пінопласт для стелі (1 шт. на дитину), ніж канцелярський, клей «Драгон»)

2-4 кл., 7 учнів

27.03.

10.00

3-Б,В,Д

СЮТ

Лабага О. П.

Пилипчук Т. В.

Дерега Т. П.

Година екологічної грамотності «Земля – наш спільний дім»

9-10 кл. (5 учнів)

27.03.

12.00

9-В

СЮН

Алімова Л. М.

Тренінг з попередження шкільного булінгу «Я цього не заслуговую»

27.03

11.00

6-Б

к. 235

Проскура Т. С.

Виховний захід з елементами тренінгу «У пошуках себе»

27.03

11.00, 7-А

к. 315

Олійник В. М.

Конкурс бібліотечного плакату «Час читати!»

27.03

10.00

3-7 кл.

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

10 

Засідання клубу «Краяни». Презентація книги «Українська революція: з Білої Цекви в історію» для учнів 10-11 класів, членів первинних осередків МАН

28.03

12.30

10-Б

БНВО «Ліцей_МАН»

Яценко О. А.

11 

Майстер-клас з фотографування «Світ чорно-білої фотографії»

9-11 кл. (7 учнів)

28.03

10.00

9-А,Б

11-А,Б

СЮТ

Лемешко Л. С.

Орлова Л. С.

Шутенко Т. О.

Чистяк В. Ф.

12 

«Казковий калейдоскоп». Виступ зразкового лялькового театру «Фантазія».  10 учнів 3-4 класів

28.03

12.30

1-В, 2-Б

3-Г, 4-Б

ЦТДЮ «Соняшник»

Дудка Н. П.

Моцна Л. В.

Шелешей С. П.

Коробенко Л. В.

13 

Брейн-ринг «Весняні канікули - 2018» для учнів 5-7 класів

28.03

12.00

7-Д

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Кельвич Л. П.

14 

Брейн-ринг «Весняні канікули - 2018» 8-11 кл.

28.03

14.00

10-А

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

Черненко О. Ю.

 15

Виховний захід з елементами тренінгу «Я бачу світ щасливим»

28.03

12.00

6-В

к. 231

Олійник В. М.

16 

Прес-огляд «Щоб діти багато знали, є газети і журнали»

28.03

10.00

2-4 кл.

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

17 

Фото-квест «У пошуку життя»

8-11 кл. (3 учні)

29.03

10.00

8-Б

СЮТ

Бачківська В. В.

18 

Година екологічної грамотності «Мій голос на захист природи»

7-8 кл. (7 учнів)

29.03

10.00

7-А,Б

СЮН

Поліщук Н. П.

Бачківський В. М.

19 

Фінал брейн-рингу «Весняні  канікули - 2018» для учнів 5-7 класів

29.03

12.00 год.

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

За результатами відбіркового туру

20 

Фінал брейн-рингу «Весняні канікули - 2018» для учнів 8-11 класів

29.03

14.00

Філія ЦТДЮ «Соняшник»

За результатами відбіркового туру

21 

Профорієнтаційне заняття «Світ професій»

29.03

10.00

9-В

к. 312

Олійник В. М.

22 

Бібліотечний урок «Книги незвичайні на полицях відкривають дітям таємниці»

29.03

10.00

4-5 кл.

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

23 

Майстер-клас. Виготовлення виробу «Курочка та півник» (мати: кольоровий ксероксний папір, ножиці) (7 учнів)

30.03

10.00

3-Є

СЮТ

Обозова О. Ф.

24 

Година екологічної грамотності «Збережемо первоцвіти» (мати: двосторонній кольоровий папір (зелений, білий, рожевий), клей ПВА, ножиці) (7 учнів)

30.03

10.00

2-Д

4-В

СЮН

Аржанова Ж. А.

Пащенко Є. М.

25 

Конкурс читців-декламаторів «Весняний шлях у Великоднє диво». Учні 1-11 класів

30.03

12.30

2-А,В

3-А

9-Г

ЦТДЮ «Соняшник»

Костина В. І.

Величанська О. М.

Савчук Г. П.

Дудко Л. М.

26 

Літературні змагання «Казкові пригоди в бібліотеці»

30.03

10.00

2-4 кл.

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

27 

Індивідуальні профорієнтаційні консультації з поглибленою діагностикою

26 – 29.03,

11.00-13.00

9-ті класи

к. 235

Проскура Т. С.

28 

Індивідуальні консультації для батьків та учнів

26-30.03

09.00 – 13.00

 

Галкіна Л. В.

Проскура Т. С.

Олійник В. М.

 29

Екскурсійна поїздка (м. Київ, розважальний центр «Хеппілоінг»

26.03

1-Г,Д 2-Г

4-Г,Д,Є

м. Київ

Верещак В. М.

Степанкевич Г. О.

Мальована О. Ю.

Падалка Н. Ю.

Пустовіт Т. В.

 30

Участь у конкурсі читців творів Павла Глазового

28.03

7-В

Центральна бібліотека

Дорофєєва Н. Г.


Галкіна Л.В., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
10:07:18|127.0.0.1|localhost|2018-09-23|Mozilla/5.0 (Linux; Android 7.0; SAMSUNG SM-J330F Build/NRD90M) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/6.4 Chrome/56.0.2924.87 Mobile Safari/537.36|46.211.118.226

::