План роботи школи на весняні канікули

Зображення користувача Irina.

 

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Директор школи

__________ А. М. Бабенко

 КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю БСПМШ І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка

на період весняних канікул з 25.03 по 01.04.2019 р.

 

№ з/п

Виховний захід, учасники

Дата,

час

Місце проведення,

клас

Відповідальний

  1.  

Екскурсія, м. Київ

24.03

м. Київ,

Музей води, Планетарій

5-В

Чистяк В. Ф.

  1.  

Екскурсія, м. Київ

24.03

м. Київ,

Дитячий розважальний центр «Кідландія»,

3-А, Б, В, Д

Костина В. І.

Моцна Л. В.

Величанська О. М.

Аржанова Ж. А.

  1.  

Знайомство з бібліотекою, казкова вікторина

25.03

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

1-В

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

  1.  

Виставка виробів декоративно-вжиткового мистецтва на філіалі ЦПО «Соняшник»

(ІІ корпус І під’їзд - виставкова зала)

25.03

10.00-13.00

філіал ЦПО «Соняшник» 6-А, 7-Г, 8-Г

Пелих Т. М.

Юсупова В. М.

Колеснікова Т. М.

  1.  

Стройовий вишкіл для роїв навчальних закладів міста, підготовка до І (міського) етапу Гри «Джура»,

25.03

11.00

БНВО «Звитяга»,

рій «Українські отамани»

Дугін С. Г.

  1.  

Відкриття тижня дитячого читання «Прихили своє серце до книги»

25.03

11.00

Філія бібліотеки №9

3-Є, 4-Д

Ковальчук Н. С.

Дерега Т. П.

  1.  

Український гравікон (гра, вікторина, конкурс) «Що я знаю про Україну?».

(10 учнів) 5-7 класів

26.03

11.00

ЦПО «Соняшник»

5-Б, 6-Г, Д

Талимончик М. В.

Білецька Л. М.

Юрченко Н. М.

  1.  

Майстер-клас. Виготовлення підставки для олівців. (з собою мати: середній стаканчик з-під йогурту, джгут або товсті вовняні нитки, клей ПВА, пензлик, прикраси).

3-5 кл. (7 учнів зі школи)

26.03

10.00

ЦНТТ

(СЮТ)

5-А

Шутенко Т. О.

  1.  

Бібліофреш «Бібліотека дім твоїх друзів»

26.03

11.00

Філія бібліотеки №9

8-В

Дорофєєва Н. Г.

  1.  

Участь у змаганнях з настільного тенісу

26-27.03

БЗШ № 18

Левченко Г. П.,

збірна команда школи

  1.  

Тренінг позитивної життєвої перспективи «Життя – це проект «Зроби сам»

26.03

10.00

к. 235

10-ті класи

Проскура Т. С.

  1.  

Виховний захід з протидії булінгу «Скринька довіри»

27.03

к. 212

6-В, Г

Олійник В. М.

  1.  

Екскурсія в м. Київ,

27.03

м. Київ, Дитячий розважальний центр «Кідландія»,

1-А, Б,

2-А, Б, В, Г

Селезька Т. І.

Коробенко Л. В.

Парфенова Т. П.

Стрілецька В. В.

Дудка Н. П.

Верещак В. М.

  1.  

Година спілкування з елементами тренінгу «Природа нам як рідна мати»

Для учнів 8 кл. (6 учнів від закладу)

27.03

10.00

ЦЕНТ

(СЮН)

8-А

Поліщук Н. П.

  1.  

Участь в очному Всеукраїнському етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

27-28.03

м. Київ

Бачківський В. М.,

Соколенко Євгенія (11-Б клас)

  1.  

Розвивальне заняття «Про образи і радості»

28.03

10.00

к. 235

6-ті класи

Проскура Т. С.

  1.  

Виховний захід з профілактики шкідливих звичок «Шкідливі звички – знак біди!»

28.03

10.00

к. 131

8-Б

Олійник В. М.

  1.  

Воркшоп «Кліматичні краплі»

Для лідерів учнівського самоврядування (1-2 представника від закладу)

28.03

10.00

ЦЕНТ

(СЮН)

Джафарова Сабіна, учениця 9-Д класу

  1.  

Конкурс малюнку «Весняний дивоцвіт».

3-4 класів (5 учнів від закладу)

28.03

10:00

ЦПО «Соняшник»

4-А, Б, Г, Є

Савчук Г. П.

Лабага О. П.

Шелешей С. П.

Обозова О. Ф.

  1.  

Пізнавально-розважальна гра «Табула раса». 5-6 класів (6 учнів команда)

28.03

11:00

ЦПО «Соняшник»

5-Г, Д

Косяк І. Р.

Микитенко А. І.

  1.  

Майстер клас з паперопластики «Диво-піон»

Для учнів 6-7 кл. (6 учнів від закладу)

При собі мати: крепований папір (рожевий, зелений), клей, ножиці.

28.03

10.00

ЦЕНТ

(СЮН)

6-Б, В, 7-В

Киричок Ю. І.

Грищенко Ж. М.

Грищенко О. Г.

  1.  

До 160-річчя від дня народження А. К. Дойла. «Чому майстер світового детективу не любив Шерлока Холмса»

28.03

11.00

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

10-ті класи

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

  1.  

До 380-річчя від дня народження гетьмана Івана Мазепи «Історичний портрет»

28.03

10.00

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

9-ті класи

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

  1.  

Кульпохід, перегляд художнього кінофільму

28.03

к-т ім. О. Довженка,

9-Г

Гончар О. Г.

  1.  

До 120-річчя від дня народження Миколи Гоголя. Літературна мозаїка

29.03

Шкільний бібліотечно-інформаційний центр

5-А

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

  1.  

Бесіда з елементами тренінгу «Правила толерантного спілкування»

29.03

к. 231

7-В

Олійник В. М.

  1.  

Етнографічна розважально-ігрова програма «Весняні свята: традиції, звичаї, атрибутика».

7-8 класів (6 учнів від школи)

29.03

14:00

ЦПО «Соняшник»

8-Д

Кельвич Л. П.

  1.  

Екскурсія, м. Київ

30.03

м. Київ, Дитячий розважальний центр «Кідландія»,

1-Г, Д, Є

3-Г, 2-Д

Мальована О. Ю.

Пустовіт Т. В.

Падалка Н. Ю.

Стешина А. Г.

Степанкевич Г. О.

 

  1.  

Індивідуальні консультації заступника директора з ВР, соціального педагога, практичного психолога

у робочі дні,

з 9.00

к. 136, 235

Галкіна Л. В.

Проскура Т. С.

Олійник В. М.

Галкіна Л.В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
19:53:21|127.0.0.1|localhost|2019-08-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.226.251.81

::