Про прийом до 10-го класу

Зображення користувача Irina.

Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16

ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

 НАКАЗ

14.06. 2019                          Біла Церква                                      № 82 

Про введення в дію рішення педагогічної ради, протокол № 9 від 14.06. 2019 року «Про формування 10-х класів та визначення

профілів їх навчання на  2019/2020 навчальний рік»

Відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту»; частини 3 статті 16, статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту»; Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602; наказів Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», від 19 вересня 2017 року № 1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», від 10 січня 2017 року № 25 «Про затвердження Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 січня 2017 року № 118/29986, від 31 липня 2017 року № 1103 «Деякі питання проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16 серпня 2017 року № 1014/30882, із змінами; листів Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2017 №1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» та від 30 січня 2018 № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА в закладах загальної середньої освіти», від 14.09.2015 № 1/9-436 «Щодо продовження здобуття зага­льної середньої освіти особами, які проживають на тимчасово окупованій території України»; від 23.03.2018 року № 1/9-185 «Щодо проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році»; листа МОН України  № 1/9-185 від 27 березня 2018 року «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах
загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році»; згідно з рішенням наради керівників закладів загальної середньої і позашкільної освіти м. Білої Церкви від 30.03.2018 року, протокол №  3, наказу Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 30.03. 2018 року № 55 «Про закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів  загальноосвітніх навчальних закладів м. Білої Церкви», наказу по школі від 30.03. 2018 № 46 «Про закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у школі»,  виходячи з Концепції розвитку та Статуту школи, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04. 2018 року,  наказу по школі № 47 від 18.04. 2019 року «Про призначення класних керівників 5-х, 10-х класів на 2019/2020 навчальний рік», на виконання рішення педагогічної ради школи, протокол № 9 від 14.06. 2019 року,-

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати до 10-х класів учнів, які закінчили 9-й клас, отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту і не виявили намір припинити навчання в закладі освіти (відповідно до п. 4.1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти). 
  2. Зарахувати до 10-х класів таких учнів:

Прізвище, ім’я по батькові учня/учениці

Балабан Анастасія Русланівна

Баянкін Єгор Андрійович

Богданевич Дарина Ігорівна

Ведмідь Геннадій Романович

Вода Вероніка Андріївна

Глиняний Антон Тарасович

Гуменюк Дмитро Олександрович

Дащенко Катерина Сергіївна

Дегтяренко Мар’яна Сергіївна

Донськой Дмитро Сергійович

Дунда Владислав Олегович

Журавльова Анна Артемівна

Жураківська Олександра Тарасівна

Загвоздкін Ілля Володимирович

Зіяєва Луіза Мухаммадівна

Колісник Анна Олегівна

Красножон Марина В’ячеславівна

Кузьміна Катерина Олегівна

Кулик Ангеліна Олегівна

Ліпський Павло Сергійович

Лук’янчук Станіслав Миколайович

Максим Олексій Олексійович

Мурашова Дарина Русланівна

Оксененко Валерія Сергіївна

Осіпчук Владислав Станіславович

Петриковець Ілля Володимирович

Поліщук Анна Олександрівна

Поліщук Дмитро Олексійович

Пронь Єгор Тарасович

Псарьов Ярослав Віталійович

Рожкевич Дмитро Вікторович

Січкар Дар’я Миколаївна

Скиба Віктор Васильович

Слободянюк Андрій Олексійович

Слободянюк Олександра Павлівна

Тарасенко Юлія Юріївна

Хворостяна Дарія Ігорівна

Хворостяний Богдан Вікторович

Хворостяний Мирослав Ігорович

Удовенко Дарина Ярославівна

Шевченко Олександр Олегович

Артем’єв Владислав Сергійович

Алексєєнко Юлія Юріївна

Архипова Влада Віталіївна

Антонюк Даниїл Олександрович

Безуглов Ілля Євгенович

Гайдученко Павло Ігорович

Геращенко Даніїл Сергійович

Голубцова Єлизавета Дмитрівна

Джафарова Сабіна Руфатівна

Завадський Даниїл Олександрович

Карась Анастасія Олександрівна

Клімова Софія Дмитрівна

Коносєвич Анастасія Олександрівна

Король Карина Станіславівна

Косолап Руслана Олександрівна

Котвицький Даніл Вадимович

Литвиненко Катерина Сергіївна

Манько Ілля Андрійович

Милка Вікторія Ігорівна

Мишко Дарія Петрівна

Морська Крістіна Олегівна

Нікітінський Богдан Ігорович

Олісевич Олександра Русланівна

Павлючук Анастасія Олександрівна

Пивовар Крістіна Андріївна

Пічевський Олексій Володимирович

Повзун Олександр Сергійович

Приймаченко Дмитро Євгенійович

Пушкова Марія Сергіївна

Ратушний Богдан Володимирович

Савіцький Владислав Олегович

Саволюк Ростислав Ігорович

Сергійчук Іван Олексійович

Сліпченко Олексій Русланович

Соловйов Андій Русланович

Устименко Софія Костянтинівна

Федченко Богдан Євгенійович

Хміль Дар’я Євгеніївна

Шараєвський Дмитро Олександрович

Черноусова Валерія Андріївна

Ящук Ярослав Віталійович

  1. На основі письмового опитування учнів до навчальних планів 10-х класів включити  вибірково-обов’язкові предмети «Інформатика» та «Мистецтво».
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                                                            А.М. Бабенко

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:31:52|127.0.0.1|localhost|2019-09-21|Mozilla/5.0 (Linux; Android 5.1; HUAWEI LUA-U22 Build/HUAWEILUA-U22) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/50.0.2661.89 Mobile Safari/537.36|94.153.105.228

::