Проведення тижня іноземних мов

Зображення користувача Natalia.

 З 11 по 15 лютого 2019 року у школі відбувся тиждень іноземних  мови під гаслом “Wel come to the World of English language” .

Метою проведення тижня іноземних мов було оволодіння мовним матеріалом для вільного спілкування в усному та писемному мовленні, уміння виконувати проектні роботи, творчі завдання, оволодіння знаннями про культуру та традиції англомовних країн. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення англійської мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. У процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі. Важливу роль такі форми роботи відіграють на різних вікових етапах, починаючи від вивчення англійської мови у початковій школі та завершуючи у старшій школі.

Проведення предметних тижнів з англійської мови дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні , мовленнєві та творчі здібності , проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, цікавого, уміння слухати співрозмовника, реагувати на його мову. Особистість формується через залучення до культури і побуту іншого народу, через виховання доброзичливого, поважного ставлення до всіх людей, незалежно від мови, якою вони говорять, через вироблення норм поведінки у суспільстві, формування розуміння значення іноземної мови у суспільстві, залучення учнів до діалогу культур.

У рамках тижня іноземної  мови було проведено безліч цікавих заходів та були залучені всі учні школи. Сподіваємося, що кожен учень ще більше відкрив для себе світ англійської мови, дізнавшись щось нове й пізнавальне.

Усі вчителі англійської та німецької мови протягом тижня проводили краєзнавчі вікторини , інформаційні хвилинки , бліц-вікторини, конкурси-змагання та тематичні вікторини з країнознавчої тематики.

Учні початкової школи поринули в захоплюючий світ англомовних ігор та пісень. Опановуючи іноземну мову в ігровій формі набагато простіше і веселіше, а повторення – набагато ефективніше. Молодші школярі декламували вірші , співали пісні, дивилися веселі і цікаві мультфільми про друзів, школу та свята, змагались у знанні англійської абетки й у читанні. Учні 5-х класів демонстрували свої проектні роботи, проявивши власні здібності і фантазію. Виготовлення листівок до Дня святого Валентина об’єднало їх в бажанні перемоги. Для посилення мотивації до вивчення англійської мови демонструвалися відеофільми різної складності .

Восьмикласники переглянули відеофільми про Велику Британію та місто-столицю Лондон. Після перегляду фільмів учні були залучені до діалогу. Було розглянуто ряд питань. Учні взяли активну участь в обговоренні даних питань, працювали в групах, виконували цікаві завдання та розв’язували кросворди.

Старшокласники взяли участь у вікторині про англомовні країни де показали свої глибокі знання з географії, культури,звичаїв і традицій країн, мову яких вивчають.

У сучасній практиці навчання іноземних мов в українських школах широко використовується метод проектів, який передбачає опору на творчість школярів, заохочення їх до дослідницької діяльності, дозволяє реально інтегрувати навчальні предмети та організовувати навчання в співпраці. Саме тому окремі вчителі англійської мови приділяють велику увагу проектній діяльності як на уроках та і в позаурочний час.

Заходи, які організували й провели учителі англійської та німецької  мови , дали можливість учням збагатити власні знання та розширити їх світогляд. Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати іноземну мову.

Більше про проведення тижня іноземних мов за посиланням

Дудко Л.М. - голова методичного об'єднання вчителів іноземної мови

Збір матеріалів Збір матеріалів
07:30:02|127.0.0.1|localhost|2024-03-29|claudebot|18.207.163.25

:
: