Розклад гуртків

Зображення користувача Irina.

Одним із напрямів роботи педагогічного колективу школи є створення умов для творчої самореалізації кожного учня. У зв'язку з цим велика увага приділяється залученню школярів до гуртків, спортивних секцій, студій, які працюють на базі школи.
У школі в позаурочний час у навчальному закладі працюють гуртки, студії, секції за таким розкладом:

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи ____________ А. М. Бабенко

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на І семестр 2017/2018 навчального року

 

Керівники гуртків

Назва гуртка

Клас

День

Година

Кабінет

  1.  

Антоненко Я. В.

вокальний ансамбль

3-5

понеділок, п’ятниця

1315

актова зала

  1.  

Бачківський В. М.

туризм

7-10

вівторок

1500

131

  1.  

Богославець Н. А.

«Юні охоронці природи»

7

четвер

1500

413

  1.  

Горяча В. В.

волейбол

7-11

середа

1500

спортзал

  1.  

Грабовецька Н. Ф.

театральний

10

лікарняний

  1.  

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання

2-5

вівторок, четвер

1500

майстерня

  1.  

Дугін С. Г.

футбол

збірна

понеділок

1500

спортзал

  1.  

Дугін С. Г.

«Джура»

10

четвер

1500

спортзал

  1.  

Дудка А. М.

декупаж

4-8

четвер

1500

203

  1.  

Кашуба Н. Л.

хореографічний

1-5

вівторок, четвер

1310 1220

актова зала

  1.  

Коменотрус В. О.

«Джура»

10

п’ятниця

1500

411

  1.  

Колеснікова Т. М.

літературно-краєзнавчий

6-9

понеділок

1500

412

  1.  

Колеснікова Т. М.

«Фольклор та етнографія народу України»

6

четвер

1600

412

  1.  

Левченко Г. П.

баскетбол

8-11

понеділок

1500

спортзал

  1.  

Олійник В. М.

«Юні екскурсоводи»

8-10

понеділок

1500

137

  1.  

Пелих Т.М.

театральний  

8, 11

понеділок

1400

111

  1.  

Поліщук Н. П.

«Юні екскурсоводи»

8-10

понеділок

1500

313

  1.  

Поліщук О. В.

театральний

6-9

понеділок

1500

314

  1.  

Поліщук О. В.

«Юні екскурсоводи»

8

середа

1500

314

  1.  

Пономаренко Л. І.

теніс

1-11

вівторок, п’ятниця

1500

1400

спортзал

  1.  

Проскура Т. С.

«Пізнай себе і ти пізнаєш світ»

6

вівторок

1400

235

  1.  

Талимончик М. В.

«Основи учнівського самоврядування»

8

четвер

1500

конференц-зал

  1.  

Чистяк В. Ф.

«Юні квітникарі»

8-10

понеділок

1530

414

  1.  

Шутенко Т. О.

театральний

8-10

понеділок

1500

115

  1.  

Юсупова В. М.

Юннати

7

вівторок

1500

133

  1.  

Юсупова В. М.

«Юні друзі природи»

5

понеділок

1500

133

  1.  

Гільова Я.О.

флейта

2-6

понеділок-п’ятниця

з 1400

103

  1.  

Здоренко О.Ю.

гітара

4-10

понеділок-п’ятниця

субота

з 1300

 

з 0900

204

  1.  

Фоменко В.Д.

духові інструменти

4-9

понеділок,четвер

середа, субота

з 1310

кінорубка

  1.  

Коробко В.І.

студія «Берестяночка»

1-11

вівторок, четвер

середа

п’ятниця

з 1320

з 1400

з 1600

301

  1.  

Грабовський М.Б.

еколого-натуралістичний

9-11

вівторок

четвер

1600

111

  1.  

Нестеренко К. М.

пляжний волейбол

7-8

середа, п’ятниця

субота

з 1600

з 1000

спортзал

  1.  

Вітенко О. П.

ансамбль барабанщиць

5-7

середа

з 1500

актова зала

  1.  

Антоненко Я.  В.

естрадний вокал

1-7

понеділок

п’ятниця

З 1400

актова зала


 Заступник директора з ВР                                                     Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:21:44|127.0.0.1|localhost|2018-09-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|54.198.52.82

::