Склянка води

Зображення користувача Irina.

      Тривають державні підсумкові атестації в 4-х та 9-х класах, інші учні напружено пишуть підсумкові контрольні роботи, а випускники 11-х класів складають ЗНО. Всім їм буде цікавою дізнатися, як підготувати власний організм до розумового навантаження, підвищити ефективність роботи головного мозку.

          Для того щоб успішно скласти іспит, треба випити склянку простої води - з'ясували британські вчені з Університету Східного Лондона.

       В ході експерименту, в якому добровольцями стали кілька сотень студентів, їм було запропоновано скласти невеликий звіт про отриману оцінку та повідомити, який напій вони вживали перед іспитом.

       З'ясувалося, що студенти, які перед іспитом пили просту воду, здали іспити в середньому на 10% успішнішим порівняно з тими, хто пив каву або солодку газовану воду.

       При обробці результатів, на питання, чому вода діяла краще за інших, у тому числі тонізуючих, напоїв, глава дослідницької групи професор Кріс Паусон висловив наступне припущення.

      Виявляється, вода допомагає зробити роботу головного мозку більш ефективною за рахунок поліпшення зв'язків між його клітинами, через що інформаційні потоки передаються швидше.

Джерело: NewsMarket
Збір матеріалів Збір матеріалів
10:39:26|127.0.0.1|localhost|2020-01-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.229.131.116

::