Скорботна свічка пам`яті святої

Зображення користувача Irina.

       27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту. Цій трагічній сторінці історії була присвячена година пам`яті “Скорботна свічка пам`яті святої”, яка відбулася в бібліотеці-філіалі №9. 
       Про історію трагічної загибелі та героїчного опору єврейського народу в роки Другої світової війни розповіла учням 5-А класу СПМШ №16 (класовод Л.Лемешко) вчитель історії Білоцерківської гімназії №2, волонтер історії вивчення та проблематики Голокосту Світлана Занько.       
      Світлана Дмитрівна повідала дітям історію єврейського хлопчика Романа Левіна.  Батько його з перших днів війни пішов на фронт, а мама і сестричка були розстріляні фашистами в гетто. Роман чудом залишився живий. Про його поневіряння і велику жагу до життя діти слухали, затамувавши подих. Історія їхнього ровесника, який зумів кинути виклик долі і залишитися живим, щоб розповісти всьому світу про геноцид свого народу нікого не залишила байдужим.
      На зустрічі діти мали можливість подивитися відео-фрагмент спогадів Романа Левіна, а також послухати його власні вірші про ті страшні роки. 
      Жертвами Голокосту на українських землях стало близько одного мільйона євреїв. Їм – неоплаканим і невідспіваним, їм – похованим без труни й молитви – запалимо скорботну свічку пам`яті святої.

 

Ірина Люшинська, провідний бібліотекар філіалу №9.
Збір матеріалів Збір матеріалів
18:32:16|127.0.0.1|localhost|2020-02-23|Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/6.1; +http://ahrefs.com/robot/)|54.36.150.60

::