Святий Миколай поспішає в Україну

Зображення користувача Irina.

Щороку в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі учнівські лідери разом із заступником директора з виховної роботи Галкіною Л.В., соціальним педагогом Олійник В.М. та педагогом-організатором організовують до Дня Св. Миколая благодійний концерт для учнів школи, їхніх батьків та рідних. Запрошення отримали й члени осередку академії пенсіонерів «Серпанок», що працює на базі школи.

Дзвіночків чути срібний передзвін

І добра вість летить з усіх сторін,

Що з неба Миколай до нас спішить,

Бо хоче на землі добро вершить.

Заступник наш добродій Миколай,

Він учить нас любити рідний край

І для потомків берегти Дніпро,

Для України сіяти добро.

Такими словами 16 грудня 2014 року розпочали концертну програму ведучі Марія Якобчук і Назар Петрук – учні 7-В класу.  

Пролунали пісні у виконанні шкільного вокального ансамблю «Барви» (кер. Гончар О. Г.) та знаної у місті та області вокалістки, учениці 11-Б класу Черьомухіної Анастасії. Шкільний ансамбль гітаристів (керівник Здоренко О. Ю.) подарував слухачам 2 невмирущих хіти 80-х років ХХ століття з репертуару Д. Руссоса. Духовий оркестр школи (керівник Фоменко В. Д.) у цьому році поповнився дівчатами з 4-х класів. Юні музиканти презентували нову цікаву програму: українську народну пісню «Гей, розвивася», інструментальну композицію «Україна» Т. Петриненка та різдвяну пісню «Jingle Bells»

Приємним сюрпризом став виступ «Білоцерківського джаз-бенду» школи мистецтв № 1 (керівник Толмачев В. М.), в якому грали й учні нашої школи. Володимир Миколайович розповів присутнім про видатних джазменів та історію народження відомих композицій. 

А яке ж свято без солодких подарунків? Учнівські лідери заздалегідь потурбувалися про це – цілий місяць тривала благодійна акція «Милосердя починається з власного дому».

Це свято для всіх присутніх було святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближнього. Бо все своє земне життя Святий Миколай усім серцем любив дітей і кожному хотів подарувати бодай крапельку своєї любові, робив добро, не чекаючи на подяку і славу.      

Галкіна Л.В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:52:30|127.0.0.1|localhost|2020-05-31|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.238.190.122

::