Творча лабораторія вчителя фізики Прохацької О.П.

Зображення користувача Irina.

        Олександра Павлівна застосовує нестандартні форми проведення уроків,завжди приділяє  увагу  демонстраційному та фронтальному експерименту, забезпечує високу результативність роботи.

        Особливу увагу вона приділяє роботі з обдарованими учнями. На уроках та факультативних заняттях створює проблемно–пошукові ситуації, впроваджує в практику роботи завдання творчого та нестандартного характеру, вміє зацікавити учнів та знайти способи для підвищення їх інтересу до фізики та астрономії.

           З 2007 по 2012 рік на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики чотири її учні посіли призові місця. У 2012 р. на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики учень 8го класу Мурманцев Олександр зайняв І місце.

           Вчитель Прохацька О.П. є взірцем вчителя у сучасному суспільстві. Її уроки носять не лише пізнавальний характер, вони є справжньою школою мудрості толерантності, гуманізму, етики. Багато поколінь випускників з вдячністю згадують Олександру Павлівну іще багато років після закінчення школи.

           В процесі роботи Олександра Павлівна створила велику кількість навчально-методичних матеріалів. Деякі з них розміщені на навчально-методичному порталі вчителів міста БЦwiki. Творча лабораторія вчителя фізики Прохацької О.П. представляє для практичного користування деякі з них.

Кирдей І.Д., заступник директор школи з НВР.           

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:58:52|127.0.0.1|localhost|2020-04-10|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.232.188.251

::