У здоровому тілі ‒ здоровий дух

Зображення користувача Irina.

      7 квітня 2016 р. учні 6-В класу взяли участь у виховній годині «Здоровʼя ‒ не все, але все без здоровʼя ‒ ніщо». Захід приурочений єдиному святу, що стосується кожної людини на Землі, ‒ Міжнародному дню здоров’я, яке відзначається щороку саме 7 квітня. Діти дізналися, що вперше святкували цей день у 1948 р., коли було створено ВООЗ (Всесвітню організацію охорони здоров’я). Держави, які входять у це співтовариство, щороку ставлять перед собою конкретні завдання щодо поліпшення здоров’я і звертають увагу світової спільноти на такі важливі проблеми, як скорочення дитячої смертності, беруть під свою опіку питання материнства, розробляють нові методи лікування таких захворювань, як СНІД, туберкульоз і малярія, та інших небезпечних інфекцій. Крім цього, представники ВООЗ стежать за випуском нових ліків, контролюють їх ефективність і безпеку, рекомендують більш сучасні методи лікування і т.д.

      День здоров’я – це свято, коли люди всієї планети приділяють увагу таким важливим поняттям, як довголіття і хороша якість життя. У це свято особливо акцентується увага на тому, що тільки здоров’я може забезпечити людині задоволення від життя і творчої праці.

    Шестикласники, працюючи в групах, проаналізували чинники впливу на здоровʼя людини, обговорили питання харчування, активного та здорового способу життя, поділилися думками про роль щоденної ранкової зарядки, побудували піраміду здоровʼя й узялися до оформлення плакатів, що пропагують здоровий спосіб життя. Окремо згадали Ніка Вуйчича, який наразі гостює в Києві, створили умови для самостійного сімейного перегляду відеороликів про цю унікальну людину.

     Ми всі повинні розуміти, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування. Крім цього, кожен із нас повинен дбати про своїх родичів, знайомих, особливо якщо вони хворі.

     Памʼятаймо, що здоровʼя ‒ це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб чи фізичних вад.

Будьмо всі здоровими та успішними!

Єсюк Л. В., класний керівник 6-В класу

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:00:47|127.0.0.1|localhost|2020-07-04|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.205.109.152

::