Усесвітній День Гідності

Зображення користувача Irina.

Усесвітній День Гідності

21 жовтня 2015 р. 

Інформаційний лист

Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації.
Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, в родині, країні
і в глобальному суспільстві в цілому.

Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) –
це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Ця унікальна ініціатива була запропонована у 2006 році членами спільноти Молодих глобальних лідерів (Young Global Leaders) Усесвітнього економічного форуму (World Economic Forum): спадковим принцем Хоконом (Норвегія), професором Пекка Хіманеном (Фінляндія) і засновником неурядової організації «Оперейшн Хоуп» Джоном Хоуп Брайентом (США).

День гідності відбувається кожного третього тижня жовтня, починаючи з 2008 року. Подія є навчальним курсом, який проводиться для вчительства, учнівства
й студентства.

Волонтеріат заходу – представники й представниці науки, культури, медій, бізнесу, політики, молоді лідерки й лідери – спільно з педагогами представляють основні принципи гідності, діляться історями з власного життя, модерують обговорення цієї теми, а також допомогають молоді намітити, що саме тим варто зробити протягом наступного року для посилення відчуття власної гідності
й поваги до інших людей.

Як проходить День Гідності? Дізнайтеся та отримайте уявлення, подивившись коротке промо-відео за посиланням https://youtu.be/d2lKkMyXHWg.

У 2014 році Global Dignity Day проводився одночасно у понад 60-ти країнах світу та зібрав 350 000 молодих учасниць і учасників. 21 жовтня 2015 року Україна долучиться до цього глобального руху завдяки зусиллям продюсерів освіти П@Ель (www.pael.pro), спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine (www.edcamp.org.ua), членів Global Shapers community у Києві, Харкові, Одесі
та Львову (іниціатива Всесвітнього економічного форуму, www.globalshapers.in.ua), Клубу успішних жінок (www.clubwomen.com.ua).

«Гідність – це багатогранна категорія, в основі якої повага, відповідальність, толерантність, доброта. На наш погляд, особливо сьогодні дуже важливо привернути увагу української молоді до того, що це поняття стосується і має бути використане по відношенню до кожної і кожного з них, – наголошує Олександр Елькін, координатор Дня Гідності в Україні, кандидат технічних наук.
У цьому році 21 жовтня ми готуємося вперше провести День Гідності
в різних закладах освіти нашої країни. Переконані, що це буде колосальний
за враженнями й емоціями досвід для всіх – учнівства та студентства, волонтерок і волонтерів-наставників, педагогів».

Ми запрошуємо долучитися до Всесвітнього Дня Гідності й поділитися своїми історіями! Повідомте про ваше бажання провести цей день у своєму навчальному закладі і отримайте безкоштовно докладні методичні рекомендації, сертифікати для учасників/-ць, а також підтримку української команди Global Dignity Day.

Реєстрація відкрита до 5 жовтня за посиланням http://bit.ly/gdignityukraine.

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, пишіть нам for@pael.pro.

Ініціатори події в Україні - у вкладенні

ДолученняРозмір
usesvitniy_den_gidnosti_-_informaciyniy_list_ukr.doc (13)405.5 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
00:38:39|127.0.0.1|localhost|2020-01-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|35.175.201.14

::