Веселі зимові канікули

Зображення користувача Irina.

Новорічний декор своїми руками

Новий рік – чарівне свято. Як створити у себе вдома справжню зимову казку?! Втілити в життя яскраві ідеї для Нового року своїми руками. Достатньо лише включити в собі чарівника і з найпростіших речей можна створити щось неординарне й загадкове.

29 грудня учні 5-Г і 5-Д класів відвідали в ЦПО «Соняшник» майстер-клас із виготовлення витинанок «Новорічний декор на вікна», де власноруч виготовили прикраси. Діти отримали позитивні емоції та гарно провели час.

     В роботі використовували білий папір та ножиці, і лише за їхньою допомогою учні створили справжні паперові дива. Вирізаючи витинанки, діти розвивали дрібну моторику рук, просторове мислення та відволіклися від будденості.
Завдяки даному заходу, діти створили унікальні прикраси для оздоблення вікон у власній оселі.

Богданець М. Ф., класний керівник 5-Г класу, Микитенко А. І., класний керівник 5-Д класу


Цікаво про хліб

У нашій країні хліб здавна вважався символом святості, радості, щастя, здоров'я та багатства. Його шанують, ним присягають, скріплюють договір, з ним пов’язують добробут і навіть саме життя. Поруч з цим є ще безліч цікавих і невідомих фактів про хліб. Саме про них довідалися учні 5-В класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ст. №16 ім. М. О. Кириленка (класний керівник Чистяк В. Ф.) під час екскурсії до Білоцерківського хлібокомбінату .

Дітлахи мали змогу спостерігати весь процес виготовлення хлібу різних сортів та лавашів. А також скуштували рогалики, лаваші, хліб, як кажуть – прямо з печі!

Дякуємо представникам підприємства за чудову екскурсію та подарунки!

Батьківський комітет 5-В класу


Також діти 2г, 3а, 3б, 3в, 3д, 4а відвідали Новорічну виству "Свинка балеринка" в ЦПО "Соняшник".  29 грудня учні 3-Є класу відвідали шкільну бібліотеку, де потрапили в книжкову зимову країну. Бібліотекарі для третьокласників підготували захоплюючий новорічний квест- екскурсію. Діти із задоволенням відповідали на запитання, розказували колядки, співали щедрівки, а також відшукали покровителя наступаючого 2019 року - Свиню. 


 Пора активного відпочинку та творчого пошуку.

      Зимові  канікули для дітей - це яскрава низка новорічних дійств, різдвяних  свят,  приємних  сюрпризів,  чудових подарунків,  особлива  пора активного відпочинку та творчого пошуку.

    11 січня 2019 року учні  БСПМШ I-III ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка  завітали до  центру науково - технічної  творчості, де мали можливість  ще раз поринути  в чарівну святкову   атмосферу ,   отримавши майстер - клас  з виготовлення різдвяного орнаменту  у  техніці  оригамі.  Заняття з  паперопластики   неабияк зацікавило школярів, тож працювалося  охоче  і результати  були вражаючі.

   Додому  учні  поверталися з  яскравими різдвяними віночками,  гарним багажем практичних вмінь , піднесеним  настроєм  та  масою позитивних емоцій.

Учителі  Лабага О. П.,  Дерега Т. П., Шелешей С. П., Грищенко Ж. М.


Інтерактивне заняття з елементами тренінгу «За нас ніхто планету не врятує»

Не рви, не знищи, не зруйнуй –

Це заповідь для тебе,

Красу планети не зіпсуй –

Вона одна під небом.

Природа й досі залишається багато в чому для нас загадкою. З дитячих літ ми звикли до її чарівної краси. Любимо бувати в лісі, полі. Дивимося на квіти, дерева. Радіємо спілкуванню з природою, милуємося її красою.

11 січня 2019 року учні 8-Б, 9-Б та 9-В класів  взяли участь в інтерактивному занятті з елементами тренінгу «За нас ніхто планету не врятує», яке проводилося на базі СЮН, під час якого учні мали змогу ще більше удосконалити  свої знання про насліди пластику  та поліетилену, було зачитано ряд поезій про природу, екологію, Землю, які підсилювали ідею заходу – збереження природи заради нашого майбутнього.

Ми – це частинка природи. І саме їй ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Та, на жаль, не завжди ми її шануємо. Адже все живе, що нас оточує, хоче і повинно жити. Якщо загине природа, загине і людство. Проблеми екології набувають все більш пріоритетного значення.

Вчителі біології та хімії Бачківська В.В. та Бачківський В.М.


РІЗДВЯНІ ЗОРІ

 9 січня 2019 року в Будинку органної та камерної музики відбувся концерт присвячений щорічному дитячому фестивалю «Різдвяні зорі», який проводила школа мистецтв №6 дитячих духових оркестрів. В цьому концетрі приймали участь і учні нашої школи.

 У їх виконанні прозвучали твори зарубіжних та українських композиторів епохи класицизму, романтизму. Із захватом глядачі зустріли маленьких блокфлейтистів, що не лише зіграти, а й заспівали твір  Руслана Греха «Ангелятко» та Джорджа Майкла «Last Christmas».

С.Ф. Жуковський із вихованцями зведеного духового оркестру школи мистецтв завершили концертну програму безсмертним «Щедриком» в обробці Миколи Леонтовича, що лунає на теренах України вже більше 100 років.

Бажаємо юним музикантам та їхнім наставникам натхнення та творчих злетів!

Юсупова В.М., класний керівник 7-Г класу


Знайди мене в краплині

 9 січня учні 3-Г та 7-Г класів спробували себе у ролі художника-ілюстратора, під час участі в заході «Казка оживає у словах і барвах», що відбувся на базі ЦПО «Соняшник».  Учні ознайомились з новою методикою малювання, на майстер-класі Щербини Н.І., використовуючи тільки простий олівець для малювання казкових героїв.

Юсупова В.М., класний керівник 7-Г класу


Збір матеріалів Збір матеріалів
19:03:23|127.0.0.1|localhost|2019-06-15|Mozilla/5.0 (compatible; SemrushBot/1.0~bm; +http://www.semrush.com/bot.html)|213.174.152.186

::