Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, 2016_2017 н.р.

Зображення користувача Irina.

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів школи в ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 н.р

ВІТАЄМО Переможців! Зичимо успіхів у навчанні! Дякуємо вчителям, що підготували лідерів змагань!

 

Прізвище, ім’я учня

клас

місце

предмет

Учитель

 

Соколенко Євгенія Дмитрівна

9

І

німецька мова

Пасічнюк Тамара Наумівна

 

Соколенко Євгенія Дмитрівна

9

 

І

географія

Чистяк Вікторія Францівна

  1.  

Пшенік

Данііл Вадимович

9

І

математика

Кирдей Ірина Дмитріївна

  1.  

Удовенко Дарина Ярославівна

7

ІІ

українська мова

Єсюк Людмила Володимирівна

  1.  

Кузько Володимир Олександрович

9

ІІ

фізика

Прохацька Олександра Павлівна

  1.  

Курносова Руслана Ігорівна

9

ІІ

зарубіжна література

Шутенко Тетяна Олександрівна

  1.  

Савченко Микола Олександрович

9

ІІ

інформаційні технології

Потапова Жанна Веніаминівна

  1.  

Нода Вікторія Володимирівна

10

ІІ

німецька мова

Пасічнюк Тамара Наумівна

  1.  

Кочкарова Мадіна Кабулжанівна

11

ІІ

астрономія

Грищенко Олексій Григорович

  1.  

Кукушкіна Юлія Романівна

11

ІІ

англійська мова

Поліщук Наталія Петрівна

  1.  

Кузякіна Вікторія Романівна

11

ІІ

українська мова

Пелих Тетяна Миколаївна

  1.  

Кузякіна Вікторія Романівна

11

ІІ

біологія

Бачківський Володимир Михайлович

 

Кузякіна Вікторія Романівна

11

ІІ

географія

Чистяк Вікторія Францівна

  1.  

Пушкова Марія Сергіївна

7

ІІІ

хімія

Залецька

Оксана Володимирівна

  1.  

Змієвець Олександра Олександрівна

8

ІІІ

інформаційні технології

Константиненко Лариса Георгіївна

  1.  

Багінський Вадим

Сергійович

9

ІІІ

трудове навчання

Давиденко Іван Степанович

  1.  

Синявська Дар’я Андріївна

9

ІІІ

хімія

Яценко Олена Анатоліївна

  1.  

Чечіль Софія Андріївна

9

ІІІ

образотворче мистецтво

Дудка Алла Миколаївна

  1.  

Лосік Анна Олександрівна

10

ІІІ

зарубіжна література

Шутенко Тетяна Олександрівна

  1.  

Фудима Антон Євгенович

11

ІІІ

фізика

Грищенко Олексій Григорович

  1.  

Кузякіна Вікторія Романівна

11

ІІІ

зарубіжна література

Алімова Людмила Михайлівна

Тарасюк Н.П., заступник директора з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:13:43|127.0.0.1|localhost|2018-07-17|Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/5.2; +http://ahrefs.com/robot/)|54.36.148.249

::