Замовлення підручників

Зображення користувача Irina.

Протокол № 4

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

від 09. 03. 2021 року

Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 83 особи.

Порядок денний:

Про затвердження вибору підручників для учнів4-х та 8-х класів відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 8 класів закладів загальної середньої освіти.

Слухали:

 1. 1.       Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, відповідно до листа МОН №1/9-716 від 30.12.2020 учителями, які викладають предмети у 7-х класах, був здійснений відбір підручників для навчання учнів 8-х класів. Збережено принцип наступності, оскільки відбір підручників для 7-х класів був здійснений ефективно та виправдав себе на практиці.

Виступили:

 1. 1.       Галкіна Л.В., вчитель мистецтва, яка повідомила, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 2. 2.       Потапова Ж.В., вчитель інформатики, яка повідомила, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 3. 3.       Юсупова В.М., вчитель біології, яка повідомила, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 4. 4.       Бачківська В.В., вчитель хімії, яка повідомила, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 5. 5.       Єсюк Л.В., вчитель української мови і літератури, яка повідомила, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 6. 6.       Грищенко О.Г., вчитель фізики, який повідомив, що  вибір підручників для 8-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 8-х класів учителями, які викладають у 7-х класах у 2020/2021 н.р.
 7. 7.       Бекас І.М.,  вчитель початкових класів, який повідомив, що  вибір підручників для 4-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 4-х класів учителями, які викладають у 3-х класах у 2020/2021 н.р.

            

Ухвалили:

 1. 1.       З урахуванням кількості учнів (189) та учителів (від 2 до 6), які викладають у 7-х класах, сформувати замовлення підручників для 8-х класів у такому вигляді:

 • «Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)   (авт. Лишенко Г. П.)
 • «Українська мова» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.)
 • «Українська література» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Авраменко О. М.)
 • «Зарубіжна література» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Ніколенко О. М., Зуєнко М. О., Стороха Б. В.)
 • «Англійська мова (8-й рік навчання)» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Карпюк О. Д.)
 • «Мистецтво» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Кондратова Л. Г.)
 • «Алгебра» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Прокопенко Н. С., Захарійченко Ю. О., Кінащук Н. Л.)
 • «Алгебра» підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти  (авт. Мерзляк А. Г.,  Полонський В. Б., Якір М. С.)
 •  
 • «Геометрія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Єршова А. П., Голобородько В. В., Крижановський О. Ф., Єршов С. В.)
 • «Геометрія» підручник для 8 класу з поглибленим вивченням математики закладів загальної середньої освіти  (авт. Мерзляк А. Г.,  Полонський В. Б., Якір М. С.)
 • «Географія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.)
 • «Хімія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Григорович О. В.)
 • «Хімія» підручник для 8 класу з поглибленим вивченням хімії закладів загальної середньої освіти  (авт. Бутенко А. М.)
 • «Основи здоров’я» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В, Пономаренко В.С., Страшко С. В.)
 • «Фізика» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О. О. (за ред. Бар’яхтара В. Г., Довгого С. О.)).
  • «Історія України» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)
  • «Всесвітня історія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)
  • «Біологія» підручник для 8 класу з поглибленим вивченням біології закладів загальної середньої освіти  (авт. Задорожний К. М., Рудич М. В.)
  • «Географія» підручник для 8 класу з поглибленим вивченням географії закладів загальної середньої освіти  (авт. Масляк П. О., Даценко Л. М., Капіруліна С. Л., Курач Т. М., Бродовська О. Г.)
  • «Інформатика» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

 Голова педагогічної ради                                                  Анатолій БАБЕНКО

Секретар педагогічної ради                                               Лариса КОРОБЕНКО  


 

Протокол № 3

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка

Білоцерківської міської ради Київської області від 04. 02. 2021 року

 Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 84 особи.

Порядок денний:

Про затвердження вибору підручників для учнів 4-х класів відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Слухали:

 1. Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, відповідно до листа МОН №1/9-13 від 16.01.2021 учителями, які викладають предмети у 3-х класах, був здійснений відбір підручників для навчання учнів 4-х класів. Збережено принцип наступності, оскільки відбір підручників для 4-х класів був здійснений ефективно та виправдав себе на практиці.

Виступили:1.     Бекас І.М., вчитель 3-В класу, яка повідомила, що  вибір підручників для 4-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 4-х класів учителями, які викладають предмети у 3-х класах у 2020/2021 н.р.

Ухвалили:

 1.  З урахуванням кількості учнів (199) та учителів (6) 4-х класів сформувати замовлення підручників для 4-х класів у такому вигляді:
 • «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), (Г. K. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні);
 • «Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Лишенко Г. П.);
 • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти (Кондратова Л. Г.)
 • «Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Частина 1 авт. Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Дубовик С.Г., Частина 2 авт. Вашуленко О. В.)
 • «Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Частина 1 авт. Бібік Н. М., Бондарчук Г. П., Частина 2 авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)
 • «Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)

Голова педагогічної ради                                                  Анатолій БАБЕНКО

Секретар педагогічної ради                                               Лариса КОРОБЕНКО  

 


 Протокол № 3 

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області 

від 06. 04. 2020 року 

Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 83 особи (засідання проведено в режимі дистанційного опитування через сервіси Google у зв’язку з карантинними обмеженнями)

Порядок денний:

Про затвердження вибору підручників для учнів 7-х класів відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-3 класів закладів загальної середньої освіти.

Слухали:

1.       Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, відповідно до листа МОН №1/9-39 від 21.02.2020 учителями, які викладають предмети у 6-х класах, був здійснений відбір підручників для навчання учнів 7-х класів. Збережено принцип наступності, оскільки відбір підручників для 6-х класів був здійснений ефективно та виправдав себе на практиці.

Виступили:

1.       Потапова Ж.В., вчитель інформатики, яка повідомила, що  вибір підручників для 7-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників інформатики для 7-х класів учителями, які викладають інформатику в 6-х класах у 2019/2020 н.р.           

Ухвалили:

1.       З урахуванням кількості учнів (186) та учителів (2) 4-х класів сформувати замовлення підручників для 7-х класів у такому вигляді:

 • «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)

 • «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О.)

 • «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.)

Голова педагогічної ради                                                  Анатолій БАБЕНКО

Секретар педагогічної ради                                               Лариса КОРОБЕНКО   


 

Протокол № 1 

 

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області  від 06. 03. 2020 року  

 

Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 82 особи.

 

Порядок денний:

 

Про затвердження вибору підручників для учнів 3-х класів відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-3 класів закладів загальної середньої освіти.

 

Слухали: 1.       Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, відповідно до листа МОН №1/9-39 від 21.02.2020 учителями, які викладають предмети у 2-х класах, був здійснений відбір підручників для навчання учнів 3-х класів. Збережено принцип наступності, оскільки відбір підручників для 2-х класів був здійснений ефективно та виправдав себе на практиці.

 

Виступили: 1.       Бекас І.М., вчитель 2-В класу, яка повідомила, що  вибір підручників для 3-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 3-х класів учителями, які викладають предмети у 2-х класах у 2019/2020        

 

Ухвалили: 1.       З урахуванням кількості учнів (184) та учителів (6) 4-х класів сформувати замовлення підручників для 3-х класів у такому вигляді:

 

 • «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), (Г. K. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні);

 • «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Лишенко Г. П.);

 • « Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти (Кондратова Л. Г.)

 • «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Частина 1 авт. Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Дубовик С.Г., Частина 2 авт. Вашуленко О. В.)

 • «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (Частина 1 авт. Бібік Н. М., Бондарчук Г. П., Частина 2 авт. Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)

 

Голова педагогічної ради                                                  Бабенко А.М.

 

Секретар педагогічної ради                                               Коробенко Л.В.  


 

 


Протокол №
1

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

від 03. 03. 2019 року 

Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 82 особи.

Порядок денний:

Про затвердження вибору підручників для учнів 2-х класів відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811 зі зміною, внесеною наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 червня 2018 року за № 740/32192.

Слухали:

 1. 1.       Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, що текст  Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811 зі зміною, внесеною наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 червня 2018 року за № 740/32192  всім педагогічним працівникам школи електронною поштою. За результатами вивчення електронних версій підручників були організовані обговорення, колективні та індивідуальні перегляди макетів підручників, порівняння ефективності використання підручників цих же авторів з попередніх видань та вчителями був здійснений безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви.

Виступили:

1.       Пустовіт Т.В., вчитель 1-Д класу, яка повідомила, що  вибір підручників для 2-х класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 2-х класів учителями, які викладають предмети у 1-х класах у 2018/2019 н.р.          

Ухвалили:

1.       З урахуванням кількості учнів (183) та учителів (6) 1-х класів сформувати замовлення підручників для 2-х класів у такому вигляді:

 • Вашуленко О.В. Українська мова та читання : підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах).

 • Вашуленко М. С., Дубовик С.Г. Українська мова та читання : підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах).

 •  Лишенко Г.П. Математика : підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

 • Кондратова Л.Г. Мистецтво : підручник інтегрованого курсу для 2 кл. закладів загальн. серед. освіти.

 • Бібік Н.М., Бондарчук Г.П. (Частина 1), Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т. (Частина 2). Я досліджую світ : підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах).

 • Мітчел Х.К. «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом).

 

 Голова педагогічної ради                                                  Бабенко А.М.

Секретар педагогічної ради                                               Коробенко Л.В.  


Протокол № 3 

засідання педагогічної ради Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області 

від 20. 03. 2019 року 

Присутні: директор школи, заступники директора школи з НВР, вчителі в кількості 83 особи.

Порядок денний:

Про затвердження вибору підручників для учнів 6-х і 11-х класів із переліку, визначеного листом МОН України від 28.02. 2019 р. № 1/9-107.

Слухали:

1.       Заступника директора школи з НВР Кирдей І.Д., яка повідомила, що повідомила, що  лист Міністерства освіти і науки України від 28.02 2019 року № 1/9-107 «Про інстуктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти проектів підручників для 6 і 11 класів» всім педагогічним працівникам школи надіслано електронною поштою. За результатами вивчення електронних версій підручників були організовані обговорення, колективні та індивідуальні перегляди макетів підручників, порівняння ефективності використання підручників цих же авторів з попередніх видань та вчителями був здійснений безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви.

Виступили:

 1. Вчитель зарубіжної літератури Шутенко Т.О., яка повідомили, що  вибір підручників для 6 і 11 класів було здійснено шляхом вивчення та колективного обговорення макетів підручників для 6 і 11 класів учителями, які викладають предмети у 5 і 10 класах у 2018/2019 н.р.            

Ухвалили:

1.      З урахуванням кількості учнів 5-х класів (147) та учителів (6), учнів 10-х класів (64) та вчителів (2)  сформувати замовлення підручників для 6 і 11 класів.

1.1.Для 6-х класів:

 • «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (Гісем О. В., Гісем О. О.);

 • «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.).

1.2.Для 11-х класів:

 • «Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Авраменко О. М.);

 • «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Авраменко О. М.);

 • «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Ковбасенко Ю.І);

 • «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М.Є., Гирич І.Б.,

  Бурнейко І.О.);

 • «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Полянський П. Б.)

 • «Англійська мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Карпюк О. Д.);

 • «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Нелін Є. П., Долгова О. Є.);

 • «Алгебра і початки аналізу (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Нелін Є. П., Долгова О. Є.);

 • «Геометрія (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Нелін Є. П., Долгова О. Є.);

 • «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Соболь В. І.);

 • «Біологія і екологія (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Задорожний К. М., Утєвська О. М., Леонтьєв Д. В.);

 • «Географія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.);

 • «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за

  редакцією Бар’яхтара В. Г., Довгого С. О.);

 • «Астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Пришляк М. П.);

 • .«Хімія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Попель П. П., Крикля Л. С.);

 • «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Гнатюк М. Р.);

 • «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти (Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М.).

2.      Заступнику директора школи з НВР до 21.03. 2019 року:

-          здійснити електронне замовлення у базі «Курс. Школа» та передати у всеукраїнську базу даних «Курс. Сайт»;

-          Подати замовлення у формі додатків 2 і 3 до листа МОН України від 28.02. 2019 року № 1/9-107 у паперовому та електронному вигляді до управління освіти і науки Білоцерківської міської ради;

-          Скан-версію замовлення у форматі PDF розмістити на офіційному сайті школи для публічного ознайомлення.

 Голова педагогічної ради                                                  Бабенко А.М.

Секретар педагогічної ради                                               Коробенко Л.В.  


 

 

ДолученняРозмір
zamovlennya_2_klas.pdf (3)334.48 КБ
zamovlennya_6_ta11_kl_skan.pdf (5)264.34 КБ
zamovlennya_dlya_3_klasu.pdf (2)144.98 КБ
7_klas_nakaz_protokol_dodatok_bspsh_16_06_04_2020.pdf (1)209.29 КБ
zamovlennya_4_klasi_2021.pdf (2)32.87 КБ
protokol_pedradi_4_09_03_2021.pdf (0)163.07 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
13:15:50|127.0.0.1|localhost|2021-09-27|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.236.16.13

::