День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці 2015

Зображення користувача Irina.

      День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

     Це свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

      13 жовтня 2015 р. у Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка пройшли заходи з нагоди зазначених дат для учнів 5-10 класів. Відкрили урочистості вихованці шкільного гуртка «Юні екскурсоводи» (керівники Олійник В. М., Поліщук О. В., Поліщук Н. П.), які української та англійською розповіли про козацьку Білоцерківщину, ознайомили дітей з визвольною боротьбою степових лицарів за волю та незалежність рідної землі, з козацьким побутом та культурою.

       Шкільний вокальний ансамбль «Барви» (керівник Гончар О. Г.) привітав присутніх українськими народними піснями.

     Дружно розучені козацькі гасла та привітання гучно лунали в актовій залі школи. Вболівальники підтримували учасників козацьких розваг дружніми оплесками. Дівчата і хлопці мали нагоди повправлятися у фехтуванні та інтерактивному футболі, виконанні запального гопака, продемонструвати ерудицію у знанні фактів з історії козацтва.

     На завершення учасники свята побажали всім захисникам України міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! Нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР 

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:35:23|127.0.0.1|localhost|2022-06-28|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.201.96.43

::