Біла Церква: міфи і факти

Зображення користувача Irina.

    30 жовтня 2018 року БСПМШ № 16 відбулась зустріч із непересічною особистістю, істориком і дослідником Володимиром Степановичем ПЕРЕРВОЮ.

_____Довідка_______

Володи́мир Степа́нович Пере́рва (нар.22 квітня 1973, м. Біла Церква) — український краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент. Член правління Київської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, лауреат молодіжної премії голови Київської облдержадміністрації (2005) і Літературно-мистецької премії імені І. С. Нечуя-Левицького (2011).

     Народився 22 квітня 1973 року у м. Біла Церква Київської області. У 1980 році вступив до «нульового» класу Білоцерківської середньої школи № 11, а в 1982 р. був переведений до Білоцерківської СШ № 1, яку закінчив у 1990 році. Протягом 1990—1992 рр. працював оператором газового обладнання Білоцерківського ТОВ «Експрес».

    В 1992 році за експериментальним набором вступив на історичний факультет Дрогобицького державного педагогічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1997 році. По отриманні диплому став працювати асистентом кафедри історії України цього ж вишу, а в 1998 році вступив в аспірантуру Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Статус єпархіальних органів влади та парафіяльного священства у Київській митрополії ХІХ — початку XX ст.».

     З 2001 року працює на посаді доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін (згодом — кафедри правознавства) у Білоцерківській філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (нині — Білоцерківський інститут економіки та управління ВНЗ ВМУРоЛ «Україна»).

     Сфера наукових інтересів — церковна історія України, історія освіти, мікроісторія Київщини. Автор понад 10 наукових статей у фахових журналах і понад 100 наукових та науково-популярних праць.

______Wiki ______________

     Володимир Степанович розповів про дослідження міфів, гіпотез та суперечливих описів історичних фактів і постатей, пов*язаних з історією міста Білої Церкви. Вчителі почули від відомого краєзнавця, що Біла Церква входить в ТОП-7 міст України з найцікавішою історією. Звернув увагу на те, що існує достатня кількість друкованих джерел, які містять не достовірні та суперечливі дані. Тому важливо вчити учнів миислити критично під час роботи з такими джерелами.

      Біла Церква - це місто з багатою та унікальною історією. Знати цю історію та поважати тих, що виборював свободу і незалежність, примножував славу, будував унікальні споруди та школи - природна потреба кожного мешканця міста.

      Саме тому педагогчний колектив запросив гостя завітати на зустріч із старшокласниками. Адїже вони зможуть розповісти славну історію свого міста своїм нащадкам та друзям у всьому світі. Більше фото тут

P.S. Приємно, що сюжет телеканалу "Крокус" про історика-краєзнавця Володимира Перерву було зафільмовано у нашій бібліотеці.

ина Кирдей, заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
00:59:35|127.0.0.1|localhost|2020-01-26|Mozilla/5.0 (compatible; SemrushBot-BM/1.0; +http://www.semrush.com/bot.html)|85.208.96.66

::