Олімпіади 2019-2020

Зображення користувача Irina.

  Результати участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 році

Прізвище, ім’я учня

клас

місце

Предмет

 

Учитель

1

Англійська мова

Удовенко Дарина Ярославівна

10-а

І

Сеньків Валентина Іванівна

2

Технічна праця

Безуглов Ілля Євгенович

10-а

ІІІ

Давиденко Іван Степанович

3

Українська мова і література

Оксененко Валерія Сергіївна

10-а

ІІІ

Єсюк Людмила Володимирівна

4

Англійська мова

Балабуха Вікторія Олегівна

9-в

ІІІ

Орлова Людмила Станіславівна

5

Англійська мова

Одерієва Вікторія Михайлівна

11-а

ІІІ

Орлова Людмила Станіславівна

6

Біологія

Рачинська Анастасія Сергіївна

8-а

ІІІ

Юсупова Валентина Миколаївна

7

Географія

Рачинська Анастасія Сергіївна

8-а

ІІІ

Чистяк Вікторія Францівна

8

Географія

Каминіна Олександра Костянтинівна

11-а

ІІІ

Богославець Ніна Анатоліївна

9

Математика

Маменко Марк Борисович

6-б

III

Лемешко Лариса Станіславівна

10

Математика

Горбань Роман Владиславович

7-б

III

Білецька Людмила Михайлівна

11

Математика

Глиняний Антон Тарасович

10-а

III

Сівачова Наталія Миколаївна

 12

Правознавство

Грисюк Захар Сергійович

9-а

ІІІ

Кельвич Людмила Петрівна

13

Правознавство

Геращенко Даніїл Сергійович

10-б

ІІІ

Коменотрус В’ячеслав Олегович

14

Правознавство

Пасічник Світлана Віталіївна

11-а

ІІІ

Кельвич Людмила Петрівна

15

Фізика

Рачинська Анастасія Сергіївна

8-а

ІІІ

Гаркуша Олена Іванівна

 16

Фізика

Бараненко Богдан Олегович

9-д

ІІІ

Грищенко Олексій Григорович

17

Інформаційні технології

Лановська Марія Дмитрівна

8-а

ІІІ

Константиненко Лариса Георгіївна

18

Інформаційні технології

Дишлюк Юлія Петрівна

9-г

ІІІ

Константиненко Лариса Георгіївна

19

Зарубіжна література

Мойса Анастасія Святославівна

9-а

ІІ

Алімова Людмила Михайлівна

     20

Зарубіжна література

Каминіна Олександра Костянтинівна

11-а

ІІ

Єсюк Людмила Володимирівна

21

Зарубіжна література

Рачинська Анастасія Сергіївна

8-а

ІІІ

Шутенко Тетяна Олександрівна

22

Хімія

Герлянд Прохор Максимович

11-а

ІІІ

Яценко Олена Анатоліївна

  ВІТАЄМО Переможців! Зичимо успіхів у навчанні! Дякуємо вчителям, що підготували лідерів змагань!
Тарасюк Н.П., заступник директора з НМР

Збір матеріалів Збір матеріалів
23:31:44|127.0.0.1|localhost|2020-09-28|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.235.105.97

::