МАН 2019-2020

Зображення користувача Irina.

Вітаємо команду учнів-членів МАН України та їх наукових керівників із численими перемогами в І (міському) етапі конкурсу!  Бажаємо творчих успіхів у наукових дослідженнях та цікавих проєктів. Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 24.12. 2019 року № 209 (у вкладенні).

Науковий керівник (П.І.Б.) Учень (П.І.Б.) Клас Секція, відділення
Результат І (міського) етапу
Направляються для участі у ІІ етапі
1 Чистяк Вікторія Францівна Гевчук Юлія Сергіївна 9-В Науки про Землю, географія та ландшафтознавство ІІІ місце  
2 Яценко Олена Анатоліївна Герлянд Прохор Максимович 11-А Медицина, хімія та біологія ІІІ місце  
3 Колеснікова Таїсія Миколаївна Ляшенко Аліна Сергіївна 9-Г Українська мова ІV місце  
4 Дудко Лариса Миколаївна Одерієва Вікторія Михайлівна 11-А мовознавство, англійська мова ІІІ місце  
5 Бачківська Вікторія Вікторівна Голубцова Єлизавета Дмитрівна 10-Б Загальна біологія, хімія та біологія ІІІ місце  
6 Богославець Ніна Анатоліївна Удовенко Дарина Ярославівна 10-А Філософія та суспільствознавство.Соціологія І місце учасник ІІ етапу
7 Гаркуша Олена Іванівна Повзун Олександр Сергійович 10-В Технічних наук ІІ місце учасник ІІ етапу
8 Проскура Тетяна Степанівна Балабан Анастасія Русланівна 10-А Педагогіка, Філософії та суспільствознавства ІІ місце учасник ІІ етапу
9 Шутенко Тетяна Олександрівна, Крилова Світлана Анатоліївна Апанащенко Валерія Павлівна 11-Б Філософія, секція філософії та соціології ІІ місце  
10 Ревицька Уляна Степанівна Журавльова Анна Артемівна 10-А Математичне моделювання ІІІ місце  
11 Кирдей Ірина Дмитріївна Дащенко Катерина Сергіївна 10-А Прикладна математика ІІ місце  
12 Сівачова Наталія Миколаївна Рожкевич Дмитро Вікторович 10-А Математика

І місце

Міжнародний університет

 
13 Бачківський Володимир Михайлович

Лихота Юлія Олександрівна

 

11-Б Загальна біологія ІІ місце  
14 Цехмістренко Світлана Іванівна Маційчук Дмитро Олегович 11-Б Загальна біологія ІІ місце  
15 Цехмістренко Світлана Іванівна Змієвець Олександра Олександрівна 11-Б Медицина І місце учасник ІІ етапу
16 Цехмістренко Світлана Іванівна Листуха Марина Олександрівна 11-Б Зоологія, ботаніка ІІІ місце  
17 Цехмістренко Світлана Іванівна Оксененко Валерія Сергіївна 10-Б Валеологія ІІ місце  
18 Юрченко Ніна Миколаївна Бабенко Вікторія Андріївна 11-Б Українська мова ІІІ місце  
19 Коменотрус Вячеслав Олегович Геращенко Даніїл Сергійович 10-Б Історія України ІІ місце  

Статистика участі учнів у конкусах-захистах МАН за останні 10 років:

І міський етап             
   І місце  ІІ місце  ІІІ місце  разом 
2009 рік  3 3 3 9
2010 рік  1 4 5 10
2011 рік  1 1 8 10
2013 рік  3 4 7 14
2014 рік 3 0 6 9
2015 рік  2 3 5 10
2016 рік  0 2 7 9
2017 рік  0 4 4 8
2018 рік  3 7 3 13
2019 рік  3 6 3 12
2020 рік 2 8 7 17

Бабенко А.М., директор школи

ДолученняРозмір
nakaz_pidsumki_i_etapu_man_2019.doc (5)447.5 КБ
man_etap_dodatki_5-6.doc (1)504 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
20:18:21|127.0.0.1|localhost|2020-09-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.226.248.180

::