Конференція «Шляхами подвигу і слави»

Зображення користувача Irina.

        07 травня 2012 р. в СЗОШ № 12 відбулась загальноміська учнівська конференція «Шляхами подвигу і слави», проведена спільно з міською Радою ветеранів, ЦТДЮ «Соняшник». На конференції були присутні ветерани ВВв Жукова Марія Павлівна, Чайка Іван Васильович, Жмурко Тарас Васильович. Метою акції є об'єднання зусиль педагогічних колективів навчальних закладів міста, державних і громадських організацій у справі увічнення пам'яті про героїв ВВв і тилу, патріотичного виховання учнівської молоді.

 

  

         Учениця 9-Б класу Горожанкіна Ксенія презентувала роботу на тему «Той, хто залишив слід на землі» про Героя Радянського Союзу Миколу Овер¢яновича Кириленка, ім*я якого носить наша школа. До пошукової роботи увійшли уривки з твору учениці 9-Б класу Пилипчук Марини (вчитель української мови і літератури Поліщук О.В.), матеріали, подані на міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» учениці  11-Г класу Приймак Єлизавети (вчитель історії  Васільєва Н.С.) та власні дослідження життєвого та бойового шляху випускника нашої школи (науковий керівник заступник директора з ВР Галкіна Л.В.).

Галкіна Л.В., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:26:47|127.0.0.1|localhost|2019-09-17|Mozilla/5.0 (compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm)|157.55.39.222

::