Олімпіади 2017-2018

Зображення користувача Irina.

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів школи у Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н.р

ВІТАЄМО Переможців! Зичимо успіхів у навчанні! Дякуємо вчителям, що підготували лідерів змагань!

ІІ (міський) етап

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Предмет

 

Учитель

1

Андрієвська Вікторія Юріївна

10

І

математика

Кирдей Ірина Дмитріївна

2

Соколенко Євгенія Дмитрівна

10

І

географія

Чистяк Вікторія Францівна

 3

Соколенко Євгенія Дмитрівна

10

І

біологія

Олійник Людмила Іванівна

 4

Удовенко Дарина Ярославівна

8

І

англійська мова

Сеньків Валентина Іванівна

 5

Бакун Нікіта Валерійович

10

ІІ

фізика

Прохацька Олександра Павлівна

 6

Ковалевська Юлія Сергіївна

10

ІІ

інформаційні технології

Константиненко Лариса Георгіївна

 7

Кухарська Валерія Віталіївна

11

ІІ

біологія

Юсупова Валентина Миколаївна

 8

Никоненко Анна Валеріївна

10

ІІ

англійська мова

Сеньків Валентина Іванівна

 9

Нода Вікторія Володимирівна

11

ІІ

німецька мова

Пасічнюк Тамара Наумівна

 10

Синявська Дар’я Андріївна

10

ІІ

німецька мова

Пасічнюк Тамара Наумівна

 11

Удовенко Дарина Ярославівна

8

ІІ

українська мова

Єсюк Людмила Володимирівна

 12

Авраменко Ірина Борисівна

11

ІІІ

англійська мова

Орлова Людмила Станіславівна

 13

Бакун Нікіта Валерійович

 

11

ІІІ

технічна праця

Давиденко Іван Степанович

 14

Геращенко Даніїл Сергійович

8

ІІІ

історія

Коменотрус Вячеслав Олегович

15

Гирявець Павло Олегович

11

ІІІ

історія

Коменотрус Вячеслав Олегович

 16

Грузинська Єлизавета Олександрівна

7

ІІІ

українська мова

Колєснікова Таїсія Миколаївна

 17

Змієвець Олександра Олександрівна

9

ІІІ

інформаційні технології

Константиненко Лариса Георгіївна

 18

Каминіна Олександра Костянтинівна

9

ІІІ

українська мова

Поліщук Ольга Василівна

 19

Касьяненко Нікіта Сергійович

10

ІІІ

історія

Васильєва Надія Станіславівна

 20

Ковалик Максим Романович

9

ІІІ

технічна праця

Давиденко Іван Степанович

 21

Курносова Анастасія Ігорівна

10

ІІІ

зарубіжна

література

Шутенко Тятяна Олександрівна

 22

Максимов Дмитрій Максимович

11

ІІІ

хімія

Залецька Оксана Володимирівна

 23

Міщенко Анна Віталіївна

9

ІІІ

біологія

Бачківський Володимир Михайлович

 24

Никоненко Анна Валеріївна

10

ІІІ

українська мова

Дорофєєва Ніна Григорівна

 25

Оксененко Валерія Сергіївна

8

ІІІ

зарубіжна

література

Цілінська Наталія Іванівна

 26

Рачинська Анастасія Сергіївна

6

ІІІ

математика

Чернявська Ірина Василівна

 27

Синявська Дар’я Андріївна

10

ІІІ

екологія

Олійник Людмила Іванівна

 28

Синявська Дар’я Андріївна

10

ІІІ

хімія

Яценко Олена Анатоліївна

29

Шевчук Анна Миколаївна

11

ІІІ

образотворче мистецтво

Дудка Алла Миколаївна


Всеукраїнські учнівські олімпіади, ІІІ (обласний) етап, 
 2017/2018 навчальний рік

П.П.П. учня

клас

місце

предмет

вчитель

 1

Андрієвська Вікторія Юріївна

10

ІІІ

математика

Кирдей Ірина Дмитріївна

 2

Соколенко Євгенія Дмитрівна

10

ІІІ

географія

Чистяк Вікторія Францівна

 3

Соколенко Євгенія Дмитрівна

10

ІІІ

географія

Олійник Людмила Іванівна

Тарасюк Н.П., заступник директора школи з НВР


Збір матеріалів Збір матеріалів
20:37:15|127.0.0.1|localhost|2018-09-23|Mozilla/5.0 (compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm)|157.55.39.62

::