Розклад занять гуртків на період зимових канікул

Зображення користувача Irina.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор школи _________________ А.М. Бабенко

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ У БСПМШ № 16

ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ З 28.12.2019 – 12.01.2020

Керівники гуртків

Назва гуртка

Клас

День

Година

Кабінет

  1.  

Антоненко Я. В. 

естрадний вокал

1-5

п’ятниця

1445

1700

актова зала

  1.  

Бачківський В. М.

туризм 

8-9

п’ятниця

1000

131

  1.  

Богославець Н. А.

«Юні охоронці природи»

10

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

413

  1.  

Горяча В. В.

волейбол

7, 9

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

спортзал

  1.  

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання 

4-7

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

майстерня

  1.  

Дорофєєва Н. Г.

Мистецтво слова

5-9

п’ятниця (03.01)

середа (08.01)

1000

212

  1.  

Дугін С. Г.

футбол 

збірна

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

спортзал

  1.  

Колеснікова Т. М.

«Юні екскурсоводи»

9

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

412

  1.  

Левченко Г. П.

баскетбол

збірна

четвер

900

спортзал

  1.  

Олійник В. М.

«Юні екскурсоводи»

8

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

137

  1.  

Пелих Т. М.

театральний 

7

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

213

  1.  

Пономаренко Л. І.

теніс 

1-4

5-11

середа

четвер

1000

спортзал

  1.  

Проскура Т. С.

профорієнтаційний 

9

четвер

1000

411

  1.  

Лабага О. П.

Мистецтво слова 

1, 5

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

102

  1.  

Зварич К. О.

образотворчий 

1-5

п’ятниця

середа

1000

111

  1.  

Чистяк В. Ф.

«Юні лісівники» 

6

четвер

середа

1000

414

  1.  

Шутенко Т. О.

театральний 

6

четвер

1000

115

  1.  

Юсупова В. М.

еколого-натуралістичний

8

четвер (02.01)

середа (08.01)

1000

133

  1.  

Гільова Я. О.

(БШМ № 6 )

флейта

3-11

середа

четвер

п’ятниця

з 1300

102

  1.  

Хабібуліна Е. Ф. (БШМ № 6)

флейта

2-5

щодня

з 1400

105

  1.  

Здоренко О. Ю. (БШМ № 1)

гітара

5-10

понеділок-п’ятниця

субота

з 1400

 

з 0820

204

  1.  

Фоменко В. Д. (БШМ № 6)

духові інструменти

3-9

вівторок

четвер

п’ятниця

з 1315

кінорубка

  1.  

Коробко В. І.

(«Соняшник»)

студія «Берестяночка»

1-11

середа

четвер

з 1500

301

  1.  

Чистяк В. Ф.

(ЦТДЮК)

Основи екології

9

середа

з 1500

414

  1.  

Грабовський М. Б. (ЦТДЮК)

«Основи фізіології рослин»

9-11

четвер, п’ятниця

з 1430

113

  1.  

Головащенко В. Ю.

(БНВО «Звитяга»)

панкратіон з елементами рукопашного бою

9-10

середа

п’ятниця

з 1300

к. 111

спортзал

БНВО «Звитяга»

  1.  

Головащенко В. Ю.

(БНВО «Звитяга»)

«Юний захисник»

9-11

середа

п’ятниця

з 1300

к. 114

  1.  

Пахомова І. А.

(ЦТДЮК)

«Яскраві барви здоров’я»

5-7

середа

четвер

1415

414

  1.  

Антоненко Я.  В.

(БШМ № 1)

естрадний вокал

1-7

четвер

п'ятниця

1315

1220

актова зала

  1.  

Давиденко І. С. (ЦНТТ)

початкове технічне моделювання

4-7

середа

з 1100

майстерня

 

Заступник директора з ВР                                                     Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:19:39|127.0.0.1|localhost|2020-01-26|Mozilla/5.0 (compatible; Linux x86_64; Mail.RU_Bot/2.0; +http://go.mail.ru/help/robots)|95.163.255.216

::