Розклад гуртків на період осінніх канікул

Зображення користувача Irina.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор школи ____________ А. М. Бабенко

  

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

під час осінніх канікул 2018/2019 н. р. 

Керівники гуртків

Назва гуртка

Клас

День

Година

Кабінет

Антоненко Я. В.

естрадний спів

3-6

четвер, субота

1220

актова зала

Бачківський В. М.

туризм

8-9

понеділок

1000

131

Белінська А. М.

хореографія

3-6

вівторок, середа

1000

актова зала

Богославець Н. А.

«Юні охоронці природи»

9

четвер

1400

413

Горяча В. В.

волейбол

збірна

щодня

з 1000

спортзал

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання

4-6

вівторок

1000

майстерня

Дорофєєва Н. Г.

«Поетичне слово»

8-11

вівторок

1000

212

Дугін С. Г.

футбол

збірна

понеділок

1000

спортзал

Колеснікова Т. М.

«Юні екскурсоводи»

8

вівторок

1000

412

Левченко Г. П.

баскетбол

збірна

щодня

з 0900

спортзал

Олійник В. М.

«Юні екскурсоводи»

7

понеділок

1000

137

Пелих Т. М.

театральний

5-6

понеділок

1000

213

Пономаренко Л. І.

теніс

1-4

5-11

щодня

з 1000

спортзал

Проскура Т. С.

профорієнтаційний

9

понеділок

1000

235

Чистяк В. Ф.

«Юні лісівники»

8

понеділок

1000

413

Шутенко Т. О.

театральний

5-6

понеділок, вівторок

1000

115

Юсупова В. М.

«Юні охоронці природи»

7

вівторок, середа

1000

113

Гільова Я. О.

флейта

3-10

щодня

з 1315

103

Хабібуліна Е. Ф.

флейта

2-4

понеділок-четвер

вівторок-п’ятниця

з 1315

105

Здоренко О. Ю.

гітара

5-10

щодня

з 1400

204

Фоменко В. Д.

духові інструменти

2-9

понеділок-четвер

вівторок-п’ятниця

з 1315

кінорубка

Коробко В. І.

(«Соняшник»)

студія «Берестяночка»

1-11

вівторок, четвер

понеділок, п’ятниця, субота

з 1430

 

301

Грабовський М. Б. (ЦТДЮК)

«Юні селекціонери-генетики»

9-11

четвер, п’ятниця

з 1430

111

Головащенко Валентин Юрійович

(БНВО «Звитяга»)

панкратіон з елементами рукопашного бою

(9-10 кл.)

9-10

понеділок, середа

з 1500

спортзал

Ситник Тетяна Володимирівна

(БНВО «Звитяга»)

«Тактична медицина»

(9-10 кл.)

9-10

понеділок, середа

з 1500

113

Покотило К. К.

(ЦТДЮК)

«Юні ботаніки»

9-10

четвер, п’ятниця

з 1500

конференц-зал

Пахомова І. А.

(ЦТДЮК)

«Яскраві барви здоров’я»

3-5

понеділок, середа

з 1315

414

Антоненко Я.  В.

естрадний вокал

1-7

понеділок,п’ятниця

 

з 1310

актова зала

Заступник директора з ВР                                                     Л. В. Галкіна
Збір матеріалів Збір матеріалів
14:13:07|127.0.0.1|localhost|2018-11-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|54.147.142.16

::