Розклад гуртків на період осінніх канікул

Зображення користувача Irina.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор школи ____________ А. М. Бабенко

  

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

під час осінніх канікул 2019/2020 н. р.  

Керівники гуртків

Назва гуртка

День

Година

Кабінет

Антоненко Я. В. 

естрадний вокал

вівторок, п’ятниця

1445 1700

актова зала

Бачківський В. М.

туризм 

понеділок

1000

131

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання 

четвер

1000

майстерня

Дорофєєва Н. Г.

Мистецтво слова

понеділок

1000

212

Дугін С. Г.

футбол 

понеділок

1000

спортзал

Левченко Г. П.

баскетбол

щодня

900

спортзал

Пелих Т. М.

театральний 

понеділок

900

213

Пономаренко Л. І.

теніс 

четвер

900

спортзал

Проскура Т. С.

профорієнтаційний 

понеділок

1100

411

Лабага О. П.

Мистецтво слова 

понеділок

900

102

Зварич К. О.

образотворчий 

вівторок

900

111

Чистяк В. Ф.

«Юні лісівники» 

понеділок

1000

414

Юсупова В. М.

еколого-натуралістичний

четвер

900

133

Гільова Я. О.

(БШМ № 6 )

флейта

понеділок

середа

четвер

п’ятниця

з 1300

102

Хабібуліна Е. Ф. (БШМ № 6)

флейта

понеділок-п’ятниця

з 1400

105

Здоренко О. Ю. (БШМ № 1)

гітара

понеділок-п’ятниця

субота

з 1400

 

з 0820

204

Фоменко В. Д. (БШМ № 6)

духові інструменти

понеділок

вівторок

четвер

п’ятниця

з 1315

кінорубка

Коробко В. І.

(«Соняшник»)

студія «Берестяночка»

понеділок- четвер

з 1500

301

Чистяк В. Ф.

(ЦТДЮК)

Основи екології

вівторок

середа

з 1500

414

Грабовський М. Б. (ЦТДЮК)

«Основи фізіології рослин»

четвер, п’ятниця

з 1430

113

Головащенко В. Ю.

(БНВО «Звитяга»)

панкратіон з елементами рукопашного бою

середа

п’ятниця

з 1800

з 1600

к. 111

спортзал

БНВО «Звитяга»

Головащенко В. Ю.

(БНВО «Звитяга»)

«Юний захисник»

середа

п’ятниця

1800

1600

к. 114

Пахомова І. А.

(ЦТДЮК)

«Яскраві барви здоров’я»

середа

четвер

1415

414

Антоненко Я.  В.

(БШМ № 1)

естрадний вокал

понеділок

вівторок

четвер

п'ятниця

1315

 

1220

актова зала

Давиденко І. С. (ЦНТТ)

початкове технічне моделювання

понеділок

середа

1415

майстерня

 
Заступник директора з ВР                                                     Л. В. Галкіна
Збір матеріалів Збір матеріалів
05:59:10|127.0.0.1|localhost|2019-11-19|Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_1) AppleWebKit/600.2.5 (KHTML, like Gecko) Version/8.0.2 Safari/600.2.5 (Applebot/0.1; +http://www.apple.com/go/applebot)|17.58.97.184

::