Здоровий вчитель - щасливий учень

Зображення користувача Irina.
     Вже давно встановлено, що праця вчителя шкідлива для його здоров*я. Постійний зовнішній спокій позначається на стані нервової системи. Підвищений рівень шуму під час перерв та і сам дзінок, який ми слухаємо 14 разів на день, -  сильні стресогенні фактори. Велика кількість роботи, яку слід виконати сидячи за столом, негативно позначається на стані опорно-рухової системи, провокує застійні процеси у внутрішніх органах. Ненормований робочий день заважає регулярному харчуванню. Цей перелік можна продовжувати. Якщо лише спостерігати за цими руйнівними факторами, здоров′я вчителя дуже скоро опиниться під загрозою. Проте, є безліч дієвих способів цьому зарадити, не змінюючи  професії. Одним із них є активний відпочинок і заняття спортом.
      Шкільний профспілковий комітет організував для цього постійнодіючі тренування з корекційної гімнастики "Пілатес". Член профспілкового комітету, вчитель фізичної культури та автор програми "Пілатес" ПОНОМАРЕНКО Людмила Іванівна проводить такі заняття для вчителів школи по середах, у малому спортивному залі, початок занять о 18-00. Вчителі, що відвідують ці заняття регулярно, відчули позитивні зміни у стані свого здоров*я. Всіх, хто ще не приєднався до групи, запрошуємо до лав прибічників здорового способу життя найближчої середи.

Чистяк В.Ф., голова ПК школи

     
 
 
Збір матеріалів Збір матеріалів
20:53:34|127.0.0.1|localhost|2019-08-04|Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_1) AppleWebKit/600.2.5 (KHTML, like Gecko) Version/8.0.2 Safari/600.2.5 (Applebot/0.1; +http://www.apple.com/go/applebot)|17.58.97.173

::