Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, 2014_2015 н.р.

Зображення користувача Irina.

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів школи в ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р

ВІТАЄМО Переможців! Зичимо успіхів у навчанні! Дякуємо вчителям, що підготували лідерів змагань!

№ п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП вчителя

1

Математика

Мурманцев Олександр Олександорвич

ІІІ

11-А

Лемешко Лариса Станіславівна

2

Математика

Фудима Антон Євгенович

ІІІ

9-В

Білецька Людмила Михайлівна

 3

Математика

Ковалик Максим Романович

ІІ

6-А

Лемешко Лариса Станіславівна

4

Математика

Пшенік Даніїл Вадимович

ІІ

7-А

Кирдей Ірина Дмитріївна

5

Математика

Грищенко Костянтин Олексійович

ІІІ

7-В

Грищенко Жанна Михайлівна

6

Фізика

Фудима Антон Євгенович

ІІІ

9

Грищенко Олексій Григорович

7

Фізика

Мурманцев Олександр Олександрович

ІІІ

11-А

Прохацька Олександра Павлівна

8

Фізика

Грищенко Костянтин Олексійович

ІІІ

7-В

Прохацька Олександра Павлівна

9

Українська мова та література

Литвин Ольга Олександрівна

ІІ

10-А

Дорофєєва Ніна Григорівна

10

Українська мова та література

Романенко Наталія Володимирівна

ІІІ

11-А

Пелих Тетяна Миколаївна

11

Хімія

Солдатенко Валентина Ігорівна

ІІ

11-Б

Яценко Олена Анатоліївна

12

Хімія

Синявська Дар’я Андріївна

ІІ

7-Г

Яценко Олена Анатоліївна

13

Астрономія

Пікульська Карина Ігорівна

І

11-А

Прохацька Олександра Павлівна

14

Німецька мова

Захарова Аліна Михайлівна

ІІ

8-А

Пасічнюк Тамара Наумівна

15

Англійська мова

Єлізар’єва Еллі Валеріївна

ІІ

8-А

Поліщук Наталія Петрівна 

16

Інформаційні технології

Любченко Петро Ігорович

ІІІ

10-А

Константиненко Лариса Георгіївна

Потапова Жанна Веніаминівна

Динаміка результативності за останні роки:


ІІ міський етап        
  І місце ІІ місце ІІІ місце разом
2009/10 н рік 0 1 3 4
2010/11 н рік 1 2 4 7
2011/12 н рік 3 5 9 17
2012/13 рік 4 9 6 19
2013/14 рік 5 2 11 18
2014/2015 рік 1 6 9 16
61
РЕЗУЛЬТАТИ
 
участі учнів школи в ІІІ (обласному) етапі
 
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.  
№ п/п предмет ПІП учня місце клас ПІП вчителя
1 Математика Пшенік Данііл Вадимович І 7-А

Кирдей Ірина Дмитріївна,

Апостолова Галина Вадимівна  

ІІІ обласний

етап

       
  І місце ІІ місце ІІІ місце разом
2009/10 н рік 1     1
2010/11 н рік     1 1
2011/12 н рік   1 1 2
2012/13 рік   1 1 2
2013/14 рік   1   1
2014/2015 рік 1     1

 

 

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
16:23:15|127.0.0.1|localhost|2018-07-18||37.187.56.9

::