План роботи на період зимових канікул

Зображення користувача Irina.

 ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи __________А. М. Бабенко

 

ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю в БСПМШ № 16

на період зимових канікул з 28 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року

№ п/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Місце проведення

Відповідальні

1        

Шоу-програма «Щире  Різдво у Білій Церкві».

Відкриття резиденції Святого Миколая у Білій Церкві

19.12.2017

15.30

Торгова площа

Галкіна Л. В. Талимончик М. В.

2        

Урочисте запалення новорічних вогнів на центральній ялинці міста

23.12.17

15.30.

Парк ім.

Т. Шевченка

Учні та батьки 1-11 класів

3        

Новорічні ранки, вечори:

- новорічна вистава цирку «Усмішка»;

- 1000 – 1-4 класи, 1200 – 4-7, 8-Б класи;

 

– дискотека для учнів 8-11 класів.

21.12.2017 р., о 13.15

26.12.2017 р.

 

26.12.2017 р.

1700 – 2000

БСПМШ № 16, актова зала

театр ім. П. Саксаганського

Розважальний комплекс «VANILLA»,

Сквирське шосе, 230

Галкіна Л. В.

Кирдей І. Д.

Олійник Л. І.

Талимончик М. В.

класні керівники

1-11 класів

4        

Новорічні ранки, вечори, розважальні програми, концерти для дітей та учнівської молоді в театрі, Будинку органної музики палаці культури ВАТ «Росава»

Протягом канікул

 

Учні та батьки 1-11 класів

5        

Благодійна волонтерська акція «Новий рік без самотності»

З 19 по 31.12.17

 

Талимончик М. В., учнівське самоврядування

6        

Різдвяна гра «Christmas Adventures».

15 учнів 6-7 класів (каб. №3)

28.12

12.00

5-В, 6-В

ЦТДЮ «Соняшник»

Грищенко Ж. М.

Грищенко О. Г.

7        

Респект-зустріч лідерів учнівського самоврядування з депутатами Білоцерківської міської ради

28.12

13.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

Талимончик М. В.

8        

11.00 – нагородження переможців міських конкурсів «Вітальна листівка» та «Початкове технічне моделювання»

28.12.

10.00

СЮТ

Відповідно до результатів участі в конкурсах

9        

Виготовлення схематичної літаючої моделі літака (з собою мати: пінопласт для стелі (1 шт. на дитину), ніж канцелярський, клей «Драгон»)

2-4 кл., 7 учнів зі школи

28.12.

10.00

3-Д

СЮТ

Дерега Т. П.

10     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

28.12.

13.00

1-В, Г

СЮН

Верещак В. М.

Дудка Н. П.

11     

Перегляд новорічної вистави

28.12

10.00

3-Б

Київський обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського

Лабага О. П.

12     

Новорічний лідерський батл для активістів учнівського самоврядування.

29.12

16.00

Парк ім. Т.Г.Шевченка

Галкіна Л. В.

Талимончик М. В.

 

13     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

29.12.

13.30

5-А, 5-Б

СЮН

Пелих Т. М.

Красножон О. І.

14     

Виступ зразкового лялькового театру «Фантазія». Вистава «Кому потрібен Сніговик?»

30.12

12.00

Парк ім. Т.Г.Шевченка

 

15     

Майстер клас з квілінгу «Ялинкова прикраса» (з собою мати: ножиці, клей ПВА), 6 учнів від закладу

02.01.

10.00

5-Г, 7-А

СЮН

Юрченко Н. М.

Поліщук Н. П.

16     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

02.01.

12.00

СЮН

 

17     

Арт-фреш з учасниками народного вокального ансамблю «Співограй». «Музика минувшини та сучасності: мистецька паралель».

15 учнів 6-7 класів (актова зала)

03.01

12.00

7-Г, Д

ЦТДЮ «Соняшник»

Колеснікова Т. М.

Кельвич Л. П.

18     

Виготовлення вітальної листівки (з собою мати: картон А4, червону серветку, клей ПВА, ножиці, пензлик, різнокольорові смужки для квілінгу), 3-5 кл., 7 учнів із закладу

03.01.

10.00

4-А, Б, Г, Є

СЮТ

Селезька Т. І.

Коробенко Л. В.

Мальована О. Ю.

Падалка Н. Ю.

19     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

03.01.

13.00

3-Є

СЮН

Обозова О. Ф.

20     

Заняття з елементами тренінгу «Грані моєї особистості»

03.01.

09.30

7-Б

к. 137

Олійник В. М.

21     

Англо-квест «Santa Claus and Co».

10 учнів 7-8 класів, каб. №2

04.01

12.00

8-В, Г, 9-В

ЦТДЮ «Соняшник»

Єсюк Л. В.

Гончар О. Г.

Цілінська Н. І.

22     

Майстер-клас народного вокального ансамблю «Співограй» «Колядки і щедрівки: вивчаємо та співаємо». 20 учнів 5-6 класів (актова зала)

04.01

11.00

5-Д, 6-А, Б

ЦТДЮ «Соняшник»

Білецька Л. М.

Чернявська І. В.

Якобчук О. В.

23     

Малювання вітальних листівок  (з собою мати: альбом, фарби, пензлик, склянка, простий олівець). 2-4 кл., 7 учнів від закладу

04.01.

10.00

2-А, Д, 4-В

СЮТ

Костина В. І.

Аржанова Ж. А.

Пащенко Є. М.

24     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

04.01.

13.00

10-А, Б

СЮН

Черненко О. Ю.

Яценко О. А.

25     

Розвивальне заняття з профілактики насильства «Навчаємо дитину захищатися»

05.01

10.00

5-Г

к. 211

Проскура Т. С.

26     

Корекційне заняття «Будь уважним та успішним»

05.01

09.00

3-Д

к. 235

Проскура Т. С.

27     

Тренінгове заняття «У пошуках себе»

05.01

09.00

6-В

к. 137

Олійник В. М.

28     

Виступ зразкового лялькового театру «Фантазія». Вистава  «Віфлеємська зоря» та «Святвечір»

06.01.

14.00

2-В, 3-Г

Парк ім. Т.Г.Шевченка

Величанська О. М.

Шелешей С. П.

29     

Орігамі. Виготовлення чобітка Діда Мороза, Снігуроньки, Діда Мороза (з собою мати: ножиці, клей ПВА, кольоровий ксероксний папір). 2-4 кл., 7 учнів від закладу

09.01.

10.00

2-Є

СЮТ

Погоріла Н. С.

30     

Тренінгове заняття «Пізнай себе».

10-11 кл., 6 учнів від закладу

09.01.

10.00

11-А, Б

СЮН

Шутенко Т. О.

Чистяк В. Ф.

31     

Робота новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

09.01.

12.00

8-Б, Д

СЮН

Залецька О. В.

Коменотрус В. О.

32     

Брейн-ринг «Зимові канікули - 2018»

для учнів 5-7 класів навчальних закладів із парними номерами

10.01

12.00

7-Б

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

Бачківський В. М.

33     

Брейн-ринг «Зимові канікули - 2018»

 для учнів 8-11 класів навчальних закладів із парними номерами

10.01

14.00

9-А, Б, Г

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

Лемешко Л. С.

Орлова Л. С.

Дудко Л. М.

34     

Конкурсно-ігрова програма «Новорічні пригоди натуралістів»

10.01

12.00

6-Г

СЮН

Юсупова В. М.

35     

Профорієнтаційна зустріч у клубі старшокласників «Хочу – можу – треба»

10.01.

11.00

10-Б

к. 235

Проскура Т. С.

36     

Профорієнтаційне заняття «Світ професій»

10.01.

10.00

8-Д

к. 137

Олійник В. М.

37     

Міський конкурс читців-декламаторів поезій зимової тематики «Зимовий словоцвіт» (актова зала)

11.01

11.00

ЦТДЮ «Соняшник»

Дорофєєва Н. Г.

38     

Фінал брейн – рингу «Зимові канікули - 2018» для учнів  5-7 класів

11.01

12.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

у залежності від результатів відбіркового туру

39     

Фінал брейн – рингу «Зимові канікули - 2018» для учнів 8-11 класів

11.01

14.00

філіал ЦТДЮ «Соняшник»

у залежності від результатів відбіркового туру

40     

Виготовлення моделі  планеру з картону (з собою мати: картон А4 – 2 ар., ножиці, олівець, клей «Драгон» 1 пляшка на групу)

2-3 кл., 7 учнів

11.01.

10.00

СЮТ

Пустовіт Т. В.

41     

Екскурсія в зразковий музей народного побуту  «Світлиця» «Зимові свята народного календаря». 10 учнів від закладу

12.01

10.00

2-Б, Г 3-В

ЦТДЮ «Соняшник»

Моцна Л. В.

Стешина А. Г.

Пилипчук Т. В.

42     

заняття з елементами тренінгу з профілактики правопорушень «Людська гідність»

12.01.

10.00

7-А, Г

к. 235

Проскура Т. С.

43     

Мотиваційне заняття «Я хочу бачити світ щасливим!»

12.01.

10.00

09.00

к. 137

Олійник В. М.

44     

Індивідуальні консультації для батьків та учнів

робочі дні,

з 10.00

к. 136

Галкіна Л. В.

45     

Індивідуальні консультації для батьків та учнів

29.12, 05.01, 10.01, 12.01,

11.00 – 13.00

к. 235

Проскура Т. С.

Олійник В. М.

 

Контактні телефони:

ЦТДЮ  - 39-02-89

СЮН – 5-36-50

СЮТ – 5-10-58

Збір матеріалів Збір матеріалів
14:03:53|127.0.0.1|localhost|2018-10-19|Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)|37.115.185.182

::