План роботи на період зимових канікул

Зображення користувача Irina.

 ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи __________А. М. Бабенко

 

ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю в БСПМШ № 16

на період зимових канікул з 29 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року


п/п

Виховний захід, учасники

Дата,

час

Місце проведення

Відповідальний

 

1.                

Святкові заходи для учнів школи:

театральна постановка від «Оксамитового театру» для учнів початкових класів та дітей соціальних категорій;

21.12, 12.20

 

 

актова зала школи

 

 

Галкіна Л. В.

 

перегляд новорічної вистави на сцені Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського;

26.12.2018

10.00,

1-4 класи,

 

12.00,

5-7 класи

театр ім. П. Саксаганського

 

 

 

 

Олійник Л. І.

 

 

Галкіна Л. В.

- новорічна дискотека у розважальному комплексі «VANILLA».

26.12.2018

17.00 – 20.00,

8-11 класи

«VANILLA»

 

 

Галкіна Л. В.

Кирдей І. Д.

класні керівники 8-11 класів

2.                

Новорічні заходи в класних колективах

26-28.12

навчальні аудиторії

Класні керівники

1-11 класів

3.                

Етикет-шоу «У нас вдома новорічне свято: приймаємо гостей!»

Для учнів 7-9 класів (10 учнів)

29.12

12.30

8-Г, 9-А

ЦПО «Соняшник»

Колеснікова

Т. М.

Богославець

Н. А.

4.                

Майстер-клас із виготовлення витинанок «Новорічний декор на вікна»

Для учнів 5-7 класів (10 учнів)

З собою мати білий папір і ножиці.

29.12

14.00

5-Г, 5-Д

ЦПО «Соняшник»

Богданець М. Ф.

Микитенко А. І.

5.                

Перегляд новорічної вистави на сцені Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського

29.12

12.00

1-Д,

3-Г, Д

театр ім. П. Саксаганського

 

Пустовіт Т. В.

Стешина А. Г.

Степанкевич

Г. О.

6.                

Перегляд новорічної вистави на сцені Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського

30.12

14.00

3-Б, В

театр ім. П. Саксаганського

 

Стрілецька В. В.

Дудка Н. П.

 

7.                

Бібліотечний урок «Новорічна казка в гості поспішає»

03.01

10.00

1-В

Шкільна бібліотека

Бекас І. М.

8.                

Пізнавально-ігрова програма «Миколай у гості завітав – нам природу берегти заповідав»

Для учнів 4 кл.

(5 учнів від закладу)

02.01

12.00

4-Є

СЮН

Обозова О. Ф.

9.                

Заняття з елементами тренінгу

«Стоп булінг»

02.01

10.00

10-Б

к. 313

Олійник В. М.

Орлова Л. С.

10.             

Новорічна вистава

«Свинка-балеринка».

Для учнів 2-4 класів (10 учнів)

03.01

12.00

2-Г, 3-А, Б, В, Д

4-А, Б

ЦПО «Соняшник»

Верещак В. М.

Костина В. І.

Моцна Л. В.

Величанська

О. М.

Аржанова Ж. А.

Савчук Г. П.

Лабага О. П.

11.             

Екологічний експрес «Збережемо зелені красуні».

Для учнів 5 кл. (5 учнів від закладу)

03.01

10.00

5-А, Б

СЮН

Шутенко Т. О.

Талимончик

М. В.

12.             

Бібліотечний урок «Новорічна казка в гості поспішає»

03.01

10.00

1-А, Б

Шкільна бібліотека

Селезька Т. І.

Коробенко Л. В.

13.             

Профорієнтаційне заняття

«Світ професій»

03.01

10.00

10-А

к. 113

Олійник В. М.

Лемешко Л. С.

14.             

Новорічний бал лідерів учнівського самоврядування

04.01

15.00

Філіал ЦПО «Соняшник»

Белінська А. М.

15.             

Виготовлення різдвяної листівки (з собою мати: парі, ножиці, клей ПВА, картон)

2-6 кл. (7 учнів із закладу)

04.01

10.00

6-Б

СЮТ

Киричок Ю. І.

16.             

Розвивальне заняття «7 кроків підвищення впевненості в собі»

04.01

09.00

6-А, Г

к. 235

Проскура Т. С.

17.             

Майстер-клас «Українська хустина в сучасному стилі».

Для учнів 7-9 класів (10 учнів)

08.01

10.00

9-Г

ЦПО «Соняшник»

Гончар О. Г.

18.             

Віртуальна подорож «Новий рік крокує планетою» для учнів 8-9 класів (10 учнів)

08.01

13.00

ЦПО «Соняшник»

Кельвич Л. П.

Поліщук Н.П.

19.             

Зустріч у клубі старшокласників «Аромати мого настрою» (навчання стресостійкості із застосуванням аромотерапії)

 

08.01

10.00

10-А, Б

к. 235

Проскура Т. С.

Лемешко Л. С.

Орлова Л. С.

20.             

Засідання школи юних науковців для учнів первинних осередків МАН «Робота над науковим дослідженням», «Основи кібербезпеки»

До 5 учнів від закладу

09.01

11.30

БНВО «Ліцей-МАН»

Юрченко Н. М.

21.             

«Казка оживає у словах і барвах» (створення казки та ілюстрацій до неї). З собою мати: гуаш, пензлики,

альбом для малювання, простий олівець

Для учнів 5-6 класів (по 10 учнів).

09.01

10.00

6-Д

7-А, Г

ЦПО «Соняшник»

Білецька Л. М.

Чернявська І. В.

Юсупова В. М.

22.             

Оригамі. Виготовлення «Полярної зірки» (з собою мати: ножиці, клей ПВА, кольоровий ксероксний папір).

2-4 кл. (7 учнів від закладу)

09.01

10.00

2-А, Г

3-Б, В

СЮТ

Парфенова Т. П.

Верещак В. М.

Стрілецька В. В.

Дудка Н. П.

23.             

Екскурсія на Білоцерківський хлібокомбінат

09.01

10.00

5-В

Білоцерківський хлібокомбінат

Чистяк В. Ф.

24.             

Тренінгове заняття «Шлях до успіху»

09.01

10.00

11-А, Б

к. 114

Проскура Т. С.

Черненко О. Ю.

Яценко О. А.

25.             

11.00 – нагородження переможців міських виставок-конкурсів «Вітальна листівка» та учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

10.01

11.00

СЮТ

Дудка А. М.

Давиденко І. С.

26.             

Український гравікон (гра, вікторина, конкурс) «Що я знаю про Україну?»

Для учнів 5-7 класів (10 учнів).

11.01

12.00

6-А, Г

ЦПО «Соняшник»

Пелих Т. М.

Юрченко Н. М.

27.             

Інтерактивне заняття з елементом тренінгу «За нас ніхто планету не врятує!» Для учнів 8-9 кл.

(4 учні від закладу)

11.01

10.00

8-Б

9-Б, В

СЮН

Бачківський

В. М.

Бачківська В. В.

Єсюк Л. В.

28.             

Майстер-клас «Зимова листівка»

При собі мати: папір А-4 (160 гр) білий і кольоровий, ножиці, клей.

Для учнів 7 кл. (4 учні від закладу)

11.01

10.00

7-Б

СЮН

Якобчук О. В.

29.             

Оригамі. Виготовлення різдвяного орнаменту з 8-ми модулів (з собою мати: кольоровий папір для оригамі (квадрати).

4-8 кл. (7 учнів зі школи)

11.01

10.00

4-Г, Д

6-В, 7-В

СЮТ

Шелешей С. П.

Дерега Т. П.

Грищенко Ж. М.

Грищенко О. Г.

30.             

Індивідуальні консультації для батьків та учнів

Щоденно в робочі дні, 10.00 – 13.00

к. 136,137, 235

Галкіна Л. В.

Олійник В. М.

Проскура Т. С.

Контактні телефони: 

ЦТДЮ  - 39-02-89

СЮН – 5-36-50

СЮТ – 5-10-58

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:04:45|127.0.0.1|localhost|2019-08-02|Mozilla/5.0 (Linux; Android 6.0.1; Nexus 5X Build/MMB29P) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/41.0.2272.96 Mobile Safari/537.36 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)|66.249.64.31

::