Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін 2013-2014 н.р.

Зображення користувача Irina.

 

Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 14.01.2014 №3 "Про підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013/2014 навчальному році" (Переглянути/Завантажити)

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ
 
участі учнів школи в ІІІ (обласному) етапі
 
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.  
№ п/п предмет ПІП учня місце клас ПІП вчителя
1 Українська мова і література Пилипенко Богдан Юрійович ІІ 11-А Дорофєєва Ніна Григорівна
2 Фізика Фудима Антон Євгенович ІІ 8-В Грищенко Олексій Григорович
3 Фізика Мурманцев Олександр Олександрович ІІІ 10-А Прохацька Олександра Павлівна
4 Математика Пшенік Данііл Вадимович ІІІ 6-А Кирдей Ірина Дмитріївна
5 Математика Бабенко Максим ІІІ 10-А Лемешко Лариса Станіславівна

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнів школи в ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р. 

№ п/п

предмет

ПІП учня

місце

клас

ПІП вчителя

1

Математика

Фудима Антон Євгенович

І

8-В

Білецька Людмила Михайлівна

2

Математика

Бабенко Максим Костянтинович

І

10-А

Лемешко Лариса Станіславівна

3

Математика

Пшенік Даніїл Вадимович

ІІІ

6-А

Кирдей Ірина Дмитріївна

4

Математика

Бойко Діана Дмитрівна

ІІІ

7-А

Грищенко Олексій Григорович

5

Математика

Любченко Петро Ігорович

ІІІ

9-Б

Чернявська Ірина Василівна

6

Фізика

Фудима Антон Євгенович

І

8-В

Грищенко Олексій Григорович

7

Фізика

Мурманцев Олександр Олександрович

І

10-А

Прохацька Олександра Павлівна

8

Фізика

Грищенко Віталій Олексійович

ІІ

 

Прохацька Олександра Павлівна

9

Фізика

Любченко Петро Ігорович

ІІІ

 

Грищенко Олексій Григорович

10

Українська мова та література

Пилипенко Богдан Юрійович

І

11-А

Дорофєєва Ніна Григорівна

11

Українська мова та література

Кукушкіна Юлія Романівна

ІІІ

8-Б

Пелих Тетяна Миколаївна

12

Українська мова та література

Солдатенко Валентина Ігорівна

ІІІ

10-Б

Колеснікова Таїсія Миколаївна

13

Англійська мова

Курінний Євгеній Костянтинович

ІІІ

11-А

Орлова Людмила Станіславівна

14

Хімія

Солдатенко Валентина Ігорівна

ІІ

10-Б

Яценко Олена Анатоліївна

15

Інформаційні технології

Любченко Петро Ігорович

ІІІ

9-Б

Константиненко Лариса Геогріївна

16

Фізична культура

Власов Костянтин Вікторович

ІІІ

11-А

Горяча Валентина Вікторівна

17

Астрономія

Осадча Людмила Миколаївна

ІІІ

11-Б

Прохацька Олександра Павлівна

18

Технічна праця

Когутенко Ілля Ігорович

ІІІ

9-Г

Давиденко Іван Степанович

Динаміка результативності за останні роки:

 ІІ міський етап

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

разом

2009 рік

0

1

3

4

2010 рік

1

2

4

7

2011 рік

3

5

9

17

2012 рік

4

9

6

19

2013 рік

5

2

11

18

Вітаємо переможців! Пишаємось Вами! 

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
07:59:42|127.0.0.1|localhost|2018-04-18|Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)|195.154.168.140

::