Розклад роботи гуртків на період весняних канікул

Зображення користувача Irina.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи

____________ А. М. Бабенко

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на період весняних канікул з 26.03.2018 по 01.04.2018 р. 

 

Керівники гуртків

Назва гуртка

Клас

День

Година

Кабінет

 1

Антоненко Я. В.

вокальний

3-5

понеділок,

п’ятниця

1200-1500

актова зала

 2

Бачківський В. М.

туризм

7, 9

понеділок

1000

131

Богославець Н. А.

«Юні екологи»

7

п’ятниця

1100

413

Горяча В. В.

волейбол

5

щодня

1000

спортзал

Грабовецька Н. Ф.

театральний

6, 9

понеділок

1000

213

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання

4-7

понеділок

1000

майстерня

Дугін С. Г.

футбол

збірна

понеділок

1000

спортзал

Дугін С. Г.

«Джура»

10

п’ятниця

1000

спортзал

Дудка А. М.

декупаж

3-9

вівторок

1000

203

10 

Колеснікова Т. М.

літературно-краєзнавчий

7

вівторок

1000

412

11 

Левченко Г. П.

баскетбол

6

щодня

1000

спортзал

12 

Олійник В. М.

«Джура»

10

понеділок

1000

137

13 

Олійник В. М.

«Юні екскурсоводи»

6

вівторок

1000

137

14 

Пелих Т.М.

театральний  

5, 11

вівторок

1000

111

15 

Поліщук Н. П.

«Юні екскурсоводи»

7

понеділок

1000

313

16 

Поліщук О. В.

«Юні екскурсоводи»

9

понеділок

1000

314

17 

Пономаренко Л. І.

теніс

1-5

6-11

вівторок

четвер

1000

спортзал

18 

Проскура Т. С.

профорієнтаційний

9

вівторок

1000

235

 19

Проскура Т. С.

«Пізнай себе і ти пізнаєш світ»

6-Д

середа

1000

411

 20

Талимончик М. В.

«Основи учнівського самоврядування»

9

вівторок

1000

конференц-зал

 21

Чистяк В. Ф.

«Юні квітникарі»

9

понеділок

1000

414

 22

Шутенко Т. О.

театральний

5, 11

вівторок

1000

115

 23

Юсупова В. М.

Юннати

8

понеділок

1000

133

 24

Юсупова В. М.

«Юні друзі природи»

6

вівторок

1000

133

25 

Гільова Я. О.

флейта

2-9

понеділок-п’ятниця

субота

з 1230

з 1000

103

26 

Здоренко О. Ю.

гітара

4-11

понеділок-п’ятниця

субота

з 1410

з 0930

204

27 

Фоменко В. Д.

духові інструменти

2-10

понеділок-четвер

з 1320

кінорубка

28 

Коробко В. І.

студія «Берестяночка»

1-11

вівторок, четвер

понеділок,п’ятниця

субота

з 1315

з 1600

з 1000

301

29 

Грабовський М. Б.

еколого-натуралістичний

9-11

понеділок, четвер

з 1600

114

30 

Вітенко О. П.

ансамбль барабанщиць

5-7

середа

з 1500

актова зала

31 

Антоненко Я.  В.

естрадний вокал

1-8

понеділок,п’ятниця

субота

з 1220

з 0930

актова зала

32 

Покотило К. К.

«Юні ботаніки»

7-9

вівторок четвер

1500

111

33 

Пахомова І. А.

«Яскраві барви здоров’я»

3, 4

понеділок четвер

1315

205

Заступник директора з ВР                                                     Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
14:09:15|127.0.0.1|localhost|2018-07-18||37.187.56.9

::