Міжнародна природознавча гра Геліантус

Зображення користувача Irina.

 
10 грудня 2015 р. відбулася шоста Міжнародна природознавча гра "Геліантус 2015",  в якій взяли участь 113 учнів нашої школи. 
 
    За результатами гри  маємо 87 учня-переможця: 15 учнів - диплом І ступеня, 22 учня – диплом ІІ ступеня, 18 учнів - диплом ІІІ ступеня, 1 грамота за кращий результат з хімії, 7 грамот – з фізики, 5 грамот – з біології та 5 грамот – з географії, дипломи переможця на шкільному рівні – 14 учнів. Фото тут

Дипломами І ступеня нагороджені:

Прадій Данило

Рябоконь Олена

Бадай Аріна

Ярматов Мухаммаджон

Березанський Гліб

Порхун Олена

Буяло Богдан

Шибаєв Тарас

Броварна Карина

Ченчик Назар

Хуторянська Богдана

Жашкевич Дар`я

Нагалевський Стас

Пустовіт Микола

Діденко Ілля

 

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

Лосік Яна

Чиж Вікторія

Денисюк Денис

Шевченко Денис

Радевич Ольга

Яременко Владислав

Зенів Дар`я

Біденко Дарина

Гіптенко Софія

Кравець Анастасія

Кузько Дмитро

Дмитренко Софія

Кривенко Альбіна

Дегтярьов Денис

Дворцова Марія

Цесарська Катерина

Гейко Максим

Колосова Єлизавета

Папіровська Юлія

Філоненко Валерія

Війницька Валерія

Кутова Катя

 

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Михалюк Андрій

Павлюк Діана

Крамар Артем

Подакін Ніколай

Король Анастасія

Ярчевський Іван

Максимов Дмитро

Шкапа Вікторія

Калачнюк Аліна

Авраменко Ірина

Лосік Анна

Дєєв Денис

Гирявець Павло

Мельнии Євгеній

Гашенко Сергій

Богатько Макар

Ткаченко Анна

Сорока Тетяна

 

Грамотами з хімії нагороджені:

 Павленко Аліна

 

Грамотами з фізики нагороджені:

Никоненко Анна

Біська Катерина

Матусевич Олександра

Іванченко Максим

Фудима Антон

Скрипак Аліна

Слободяник Олексій

 

Грамотами з біології нагороджені:

Павленко Аліна

Боковенко Юля

Бабенко Єгор

Скрицька Дарина

Кутульська Анастасія

 

Грамотами з географії нагороджені:

Романенко Віталій

Нишук Назарій

Осьмак Анастасія

Кузякіна Вікторія

 Денисова Катерина

 

Дипломами переможця нагороджені:

Редька Аліна

Величко Іванна

Оксененко Валерія

Завадський Даніїл

Геращенко Даніїл

Миколаєнко Анастасія

Кучер Богдан

Юрченко Олександра

Кукушкіна Юлія

Сушкевич Ірина

Батенко Ярослав

Середа Дар`я

Соколенко Євгенія

Курносова Анастасія 

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!

Залецька О.В., шкільний координатор конкурсу


Детальніше 
Збір матеріалів Збір матеріалів
07:58:47|127.0.0.1|localhost|2018-04-18|Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)|195.154.168.140

::