День цивільної оборони у школі_2012

Зображення користувача Irina.

        26 квітня 2012 року відповідно до наказу директора школи пройшов День цивільної оборони. Дата для його проведення вибрана не випадково - в цей день Україна з болем згадує Чорнобильську трагедію. Поряд з цим ми розуміємо, що учням потрібно надати знання з елементарних правил цивільного захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

        Класні керівники 1-11 класів підготували тематичні виховні години. З тих виховних заходів, на яких мені недовго вдалося бути присутній, найбільше приємно вразили за емоційним настроєм та підбором матеріалу тематичні бесіди про Чорнобильську трагедію класних керівників 10-а класу ГРАБОВЕЦЬКОЇ Н.Ф., 2-а класу СЕЛЕЗЬКОЇ Т.І., 5-Б класу ШУТЕНКО Т.О.

       Навчальна евакуація з приміщення школи на майданчик для ігор виявилась більш організованою, ніж напередодні. Перевірка засобів захисту органів дихання виявила найстаранніші у цьому відношенні класи: 6-Б (ПЕЛИХ Т.М.), 6-В (БІЛЕЦЬКА Л.М.), 7-Г (ШЕПЕЛЬ Н.Г.), 10-А (ГРАБОВЕЦЬКА Н.Ф.), 10-Б (ОРЛОВА Л.С.).

      У частині естафетних змагань розгорнулась напружена боротьма між чотирма командами: 10-А, 10-Б, 11-Б, 11-В класів. У фоторепортажі - багато хвилюючих моментів, із зосереджених облич учасників та вболівальників видно, що байдужих тут не було. У напруженій боротьбі заслужену перемогу отримала команда учнів 10-Б класу в складі: МУХІН ВОЛОДИМИР (командир), МАШКОВСЬКИЙ ЮРІЙ, ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, ОСИПЧУК ОЛЕКСІЙ, МОСІЙЧУК АНДРІЙ, ХІРНИЙ ДАВІД, БІЛЕЦЬКА НІНА, БУРТАН ЛЮДМИЛА. Щиро вітаємо із заслуженою перемогою!

      За результатами проведення Дня ЦО в школі був виданий наказ по школі. Цим наказом оголошена подяка вчителям БОЛОБАНУ Віктору Семеновичу та ЧЕРНЕНКО Ользі Юріївні за навчання учнів 11-х класів у системі Цивільної Оборони.

      Крім того, відповідно до плану, успішно були проведені тактико-спеціальні навчання вчителів та технічних працівників, що входять до невоєнізованих формувань ЦО школи.

Кирдей І.Д., начальник штабу ЦО школи.

Збір матеріалів Збір матеріалів
20:27:41|127.0.0.1|localhost|2021-09-24|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.236.212.116

::