Про шкільну форму

Зображення користувача Irina.

     

Вже декілька батьків запитали мене про "колір шкільної форми". Відповідаю: у нас нема "формальних" вимог щодо форми - тільки ті, що диктує здоровий глузд: охайність, зручність, відповідність сезону.

 

    Який саме зручний та практичний одяг носитимуть діти - вирішувати виключно батькам. Як вирішать - так і буде: вчителям суворо заборонено вимагати будь-якої "обов'язаловки" в одязі. Ясна річ, що батькам у цьому варто враховувати і думку дітей: особливо - підлітків.

      Якщо батькам особисто подобається якийсь певний одяг - хай і шкільна форма - будь ласка. Це стосується і фасону, і кольору.

      З тими вчителями, які раптом вимагатимуть "зовнішньої однаковості", буду як директор школи проводити роз'яснювальну роботу щодо гуманістичних цінностей, поваги до особистості дитини та принципової відмови від "рівняння під одну гребінку".

      Єдине побажання (аж ніяк не вимога) - щоб у дитини була вишиванка на свята. Це - за можливості. Буде - добре. Не буде - не біда.

      Бажаємо нашим дітям цікавості до знань та гарного настрою в школі.

Додам стосовно "стилю" та "доречності" одягу. Бо декого дуже турбує, що підлітки можуть приходити до школи "напівоголеними", або "недоречно вдягнутими". Так от: це - питання смаку. А смак треба виховувати не примусом та заборонами, а постійною делікатною роботою. 

Автор: Сергій Горбачов, директор Спеціалізованої школи ім. Івана Багряного №148 м. Києва. Джерело

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
19:08:52|127.0.0.1|localhost|2019-12-09|Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/6.1; +http://ahrefs.com/robot/)|54.36.149.102

::