Розклад ДПА для учнів 9-х, 11-х класів, 2016

Зображення користувача Irina.

Склад

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 11-их класах

Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О. Кириленка

Білоцерківської міської ради Київської області

у 2015/2016 навчальному році

Дата

Час/кабінет

Клас

Предмет

Голова комісії

Учитель

Член комісії

20.05.2016

900-1030

к. 323

11-А

Англійська мова

(31 учень)

Бабенко Анатолій Михайлович, освіта вища, учитель технічної праці, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Сеньків Валентина Іванівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

 

Дудко Лариса Миколаївна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

20.05.2016

900-1030,

к. 324

11-Б

Англійська мова

(30 учнів)

Тарасюк Ніна Петрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Поліщук Наталія Петрівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії

 

Орлова Людмила Станіславівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії

 

Склад

комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-их класах

Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О. Кириленка

Білоцерківської міської ради Київської області

у 2015/2016 навчальному році

Дата

Час, кабінет

Клас

Предмет

Голова комісії

Учитель

Член комісії

01.06.2016

900-1000

к. 113

9-А

Українська мова

(32 учні)

Бабенко Анатолій Михайлович, освіта вища, учитель технічної праці, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Пелих Тетяна Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

 

Дорофєєва Ніна Григорівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

01.06.2016

900-1000

к. 115

9-Б

Українська мова

(33 учні)

Кирдей Ірина Дмитріївна, освіта вища, учитель математики, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Колеснікова Таїсія Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

Єсюк Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

01.06.2016

900-1000

к. 114

9-В

Українська мова

(35 учнів)

Тарасюк Ніна Петрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Грабовецька Надія Федорівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Юрченко Ніна Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії

03.06.2016

900-1200

к. 113

9-А

Математика

(32 учні)

Кирдей Ірина Дмитріївна, освіта вища, учитель математики, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Грищенко Олексій Григорович, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії

Грищенко Жанна Михайлівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії

03.06.2016

900-1200

к. 115

9-Б

Математика

(33 учні)

Бабенко Анатолій Михайлович, освіта вища, учитель технічної праці, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Сівачова Наталія Миколаївна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «Старший учитель»

Чернявська Ірина Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії

03.06.2016

900-1115

к. 114

9-В

Математика

(35 учнів)

Олійник Людмила Іванівна, освіта вища, учитель біології, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Білецька Людмила Михайлівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії

Лемешко Лариса Станіславівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

06.06.2016

900-1000

к. 113

9-А

Англійська мова

(22 учні)

Кирдей Ірина Дмитріївна, освіта вища, учитель математики, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Поліщук Наталія Петрівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії

 

Дудко Лариса Миколаївна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

06.06.2016

900-1000

к. 112

9-А

Німецька мова

(10 учнів)

Бабенко Анатолій Михайлович, освіта вища, учитель технічної праці, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Пасічнюк Тамара Наумівна, освіта вища, учитель німецької та англійської мов, спеціаліст вищої категорії

 

Курах Валентина Василівна, освіта вища, учитель німецької та англійської мов, спеціаліст вищої категорії

06.06.2016

900-1030

к. 115

9-Б

Українська література

(33 учні)

Тарасюк Ніна Петрівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Колеснікова Таїсія Миколаївна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

 

Дорофєєва Ніна Григорівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

06.06.2016

900-1100

к. 114

9-В

Географія

(35 учнів)

Олійник Людмила Іванівна, освіта вища, учитель біології, заступник директора школи з НВР, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист»

Чистяк Вікторія Францівна, освіта вища, учитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії

Богославець Ніна Анатоліївна, освіта вища, учитель географії та біології, спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»

                   Директор школи                                                                                                                                      А.М. Бабенко

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:34:35|127.0.0.1|localhost|2018-09-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|54.198.52.82

::