Україна – це територія гідності й свободи

Зображення користувача Irina.

   З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

21 листопада усі класи нашої школи долучились до проведення Єдиного уроку до Всесвітнього Дня Гідності та Свободи. Молодші учні ділились сердечками доброти, переглянули патріотичні мультфільми, здійснили інтерактивні подорожі Україною, старші учні дискутували на тему гідності.

До цієї пам’ятної дати шкільні бібліотекарі Клуббе Ольга Панасівна і Пациаді Мирослава Володимирівна провели патріотичний урок «День гідності та свободи» для учнів 8-А класу (кл. кер. Чернявська І. В.). Школярі коротко ознайомилися із хронологією подій під час Євромайдану (відеоролик «98 днів Революції гідності»). Переглянули патріотичні відеоролики, які висвітлюють події в Києві а також ознайомилися із короткою історією України від давніх часів і до сьогодення переглянувши відео «Історія України. Повна і безкомпромісна». На завершення слухали патріотичні пісні Євромайдану.

22 листопада в актовій залі школи відбувся патріотичний захід, присвячений буремним подіям в історії нашої Батьківщини. На заході були присутні: представники Білоцерківської волонтерської групи «Шалені бджілки», боєць 72-ої ОМБр Сергій Бондар, який 2014 став до лав захисників суверенитету України, бійці окремого батальйону Української добровольчої армії Стукалов Сергій, Дем’яненко Максим, Кубрак Микола, бійці ЗРП Годован Ігор, Мудрак Дмитро, бійці, що перебувають на лікуванні у Білоцерківському шпиталі та заступник начальника шпиталю Штрафунов Олег, викладач аграрного факультету БНАУ Яковенко Олександр Миколайович зі своїми студентами-волонтерами.

Вихованці шкільного гуртка «Юні екскурсоводи» (керівники Олійник Валентина Максимівна, Колеснікова Таїсія Миколаївна), шкільних мистецьких гуртків підготували літературно-музичну композицію до Дня гідності і свободи. Того дня лунали високохудожнє українське слово, українська та зарубіжна музика. Адміністрація школи висловлює подяку керівникам музичних колективів Гільовій Яні Олегівні, Здоренку Олександру Юрійовичу, Антоненко Яні Вадимівні за якісну підготовку учнів до концертного виступу.

Будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство. Фото зконцерту тут

Галкіна Л. В., заступник директора школи з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:03:54|127.0.0.1|localhost|2020-07-03|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|35.173.48.53

::