Їхні долі обпалила війна

Зображення користувача Irina.

Їхні долі обпалила війна

28 жовтня - знаменна дата в історії України і в житті кожного з нас. 71 рік тому завдяки героїчним зусиллям наших батьків та дідів з української землі було вигнано останнього фашистського загарбника.

   Нашому народу війна завдала чимало горя, болю і непоправних втрат, адже загинули найсміливіші і найхоробріші. Завдяки мужності й героїзму захисників Вітчизни країну не лише відстояли в смертельній боротьбі, а й відбудували, відродили з руїн та попелу.

В останні жовтневі дні учні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка привітали ветеранів Другої світової війни (матеріали зустрічі ТУТ), що проживають у нашому мікрорайоні. Їх залишилось десять, але вони в строю, переймаються трагічними подіями на Сході країни, діляться життєвим досвідом з молоддю. Іван Іванович Куришко дав інтерв’ю голові комісії інформації та преси учнівського самоврядування школи Інні Черненко. Ветерана війни  Кучерук  Іван Іванович доброзичливо  зустрів школярів  привітною посмішкою. Сивочолі ветерани розповіли про свій бойовий шлях, пригостили дітей духмяним чаєм.

   Низький уклін вам, ветерани, велика подяка за мирне небо, за можливість жити і працювати на благо України, за дитячий сміх, за спокій матерів, за хліб на нашому столі. Від щирого серця бажаємо вам миру та щастя, здоров'я, довголіття та благополуччя!

    Будемо вірні пам'яті тих, хто загинув у боях, захищаючи Батьківщину, хто не дожив до світлих днів визволення! 

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР,Талимончик М. В., педагог-організатор

 

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
16:02:33|127.0.0.1|localhost|2019-12-14|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.210.23.15

::