Нова Концепція профільного навчання

Зображення користувача Irina.

Міністерством освіти і науки запропоновано для громадського обговорення новий проект Концепції профільного навчання в старшій школі.

Концепція визначає засади навчання, яке здійснюється у загальноосвітніх навчальних закладах на третьому рівні формальної освіти згідно з Міжнародним стандартом класифікації освіти – повна загальна середня освіта.

Згідно з концепцією, суть профільного навчання полягає в якомога повнішому задоволенні і розвитку пізнавальних інтересів, нахилів і здібностей учнів, їхніх освітніх потреб, зумовлених орієнтацією на майбутню професію і подальшими життєвими планами.

Зміст профільного навчання містить інваріантний (спільний, однаковий для всіх учнів) і варіативний складники.

Концепцією також визначено, курси за вибором, які посідають особливе місце в структурі змісту профільного навчання, способи організації профільного навчання, а також умови реалізації Концепції.

З проектом концепції профільного навчання можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України за наступним посиланням.

Пропозиції можна надсилати на електронні адреси: liashenko@ukr.net або n_beskova@mon.gov.ua.

Як відомо, рішення про перегляд концепції профільного навчання було прийняте у березні 2014 року.

Проект Концепції профільного навчання в старшій школі (0)

Освіта.ua
11.06.2014

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:39:51|127.0.0.1|localhost|2019-07-14|Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/6.1; +http://ahrefs.com/robot/)|54.36.148.125

::