План роботи на період зимових канікул

Зображення користувача Irina.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи __________ А. М. Бабенко

ПЛАН

виховної роботи з учнями БСПМШ № 16       

на період зимових канікул з 28.12.2019. по 12.01.2020 р.

 

Виховний захід

Дата,

час

Місце проведення, клас

Відповідальний

 

1

Перегляд новорічної циркової вистави

28.12

м. Київ, Національний цирк 2-А, Б, В

Селезька Т. І.

Коробенко Л. В.

Бекас І. М.

2

Дитячий розважальний центр «Кідландія»

28.12

м. Київ, 4-Г

Стешина А. Г.

3

Майстер-клас «Веселий сніговик»

При собі мати: папір, фарби, пензлики, нерозливайки

Для учнів 1-2 кл. (5 учні від закладу)

28.12

10.00

ЦЕНТ

1-А, В, Д, Є

2-Г, Є

Клочко Т. В.

Обозова О. Ф.

Науменко Л. В.

Тимбай Н. В.

Мальована О. Ю.

Падалка Н. Ю.

4

Відвідування міського заочного фотоконкурсу «Золота осінь», міського етапу обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», міської виставки «Вітальна листівка»

28.12-12.01

ЦНТТ

5-В, 6-Б

8-А, Г

 

Бачківська В. В.

Талимончик М. В.

Чернявська І. В.

Юсупова В. М.

5

Народознавчий екскурс «Український вертеп»

28.12

10.00

шкільна бібліотека,

10 кл.

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

6

Перегляд новорічної вистави в Київському обласному музично-драматичному театрі ім.  П. К. Саксаганського

29.12

театр

3-Д

Степанкевич Г. О.

7

Екскурсія на фабрику новорічних іграшок

29.12

смт Клавдієво

3-А, В, Г

Парфенова Т. П.

Дудка Н. П.

Верещак В. М.

8

Новорічне свято у 1-Б класі

28.12

к. 102, 1-Б

Лабага О. П.

9

Літературно-музичне свято «Коляда іде до хати»

28.12

к. 115, 6-А

Шутенко Т. О.

10

Профорієнтаційні заняття

28.12

к. 137, 9-11 кл.

Олійник В. М.

11

Екскурсія на завод «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»

30.12

м. Київ

9-Б

Бачківський В. М.

12

Екскурсія до головної ялинки України

30.12

м. Київ, 6-Г

Косяк І. Р.

13

Виготовлення виробу «Новорічне пано» (з собою мати: кольоровий картон, клей ПВА, ножиці, кольоровий папір, олівці, фломастери, вата, дощик, ніліпки стрази)

4-7 кл., по 8 учнів зі школи

31.12

10.00

ЦНТТ

7-Б

Білецька Л. М.

14

Виступ зразкового лялькового театру «Фантазія». «Різдвяний вертеп» (5 учнів 3-4 кл.)

02.01

10.00

ЦПО

«Соняшник»

3-Б

Войтенко О. П.

15

Арт-терапевтичне заняття «Мій світ»

02.01

09.00

к. 235, 5-Д

Проскура Т. С.

16

Виступ зразкового лялькового театру «Фантазія». «Різдвяний вертеп». (10 учнів 5-6 класів)

03.01

11.30

ЦПО

«Соняшник»

5-Г, 6-Д

Дудко Л. М.

Микитенко А. І.

17

Розважально-пізнавальна гра «Новорічний гравікон. Різдвяна карусель» (10 учнів 3-5 класів)

03.01

12.30

ЦПО

«Соняшник»

5-Д

Гаркуша О. І.

18

Віртуальна подорож «Новий рік в англомовних країнах» (5 учнів 8-9 класів)

03.01

13.00

ЦПО

«Соняшник»

8-Б

Якобчук О. В.

19

Екскурсія у Білоцерківський краєзнавчий музей

03.01

музей

5-А, В

Черненко О. Ю.

Яценко О. А.

20

До Дня визволення Білої церкви від нацистських загарбників. Екскурсія визначними місцями міста

03.01

м. Біла Церква

9-В

Дорофєєва Н. Г.

21

До 160-річчя А. Чехова літературний портрет «Російський письменник із українського міста Таганрог»

03.01

10.00

шкільна бібліотека,

11 класи

Клуббе О. П.

пациаді М. В.

22

Майстер-клас із ліплення

«Різдвяна фантазія» (5 учнів 3-4 класів)

04.01

10.00

ЦПО

«Соняшник»

4-А,Б,В,Г,Д,Є

Величанська О. М.

Моцна Л. В.

Костина В. І.

Стешина А. Г.

Аржанова Ж. А.

Ковальчук Н. С.

23

Майстер-клас «Новорічні стрілочки»

При собі мати: олівець для очей

Для учнів 9-11 (3 учні від закладу)

08.01

11.00

ЦЕНТ

9-А, 10-Б

Поліщук Н. П.

Богославець Н. А.

24

Засідання круглого столу для учнів членів первинних осередків МАН, переможців І етапу конкурсу -захисту робіт в МАН

08.01

12.00

БНВО

«Ліцей МАН»

 

Єсюк Л. В.

Колеснікова Т. М.

25

Діяльнісно-пізнавальна гра  «Зустрічаємо гостей. Правила гостинності». (5 учнів 7-9 класів)

08.01

12.00

ЦПО

«Соняшник»

9-Д

Кельвич Л. П.

26

Екскурсія до головної ялинки України

08.01

м. Київ, 10-В

Гончар О. Г.

27

Віртуальна подорож «Незвичайні бібліотеки світу»,

08.01

10.00

шкільна бібліотека

11 класи

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

28

Тематичні розваги «Зима прийшла з святами»

Для учнів 5 кл.  (5 учнів від закладу)

09.01

14.00

ЦЕНТ

5-А, В

Черненко О. Ю.

Яценко О. А.

29

Екологічний турнір «Ти ялинку не рубай»

Для учнів 7 кл.  (5 учнів від закладу)

09.01

14.00

ЦЕНТ

7-А, Г

7-В, 8-В

Пелих Т. М.

Юрченко Н. М.

Грищенко Ж. М.

Грищенко О. Г.

30

Майстер-клас панно «Новорічна прикраса»

При собі мати: цупкий папір 4х кольорів (білий, світло рожевий, рожевий, фіолетовий)

Для учнів 2-4 кл. (5 учнів від закладу)

09.01

10.00

ЦЕНТ

2-Д

Соломаніна О. В.

31

Практичні заняття для учасників гри «Джура» з військової топографії

(10 класи по 2 учасники від закладу)

09.01

10.00

БНВО «Звитяга»

к. 5

Зварич К. О.

32

Святковий концерт школи мистецтв № 6

09.01

Будинок органної та камерної музики

4-Г, 8-Г

Стешина А. Г.

Юсупова В. М.

33

Обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

09.01

ЦТДЮК

6-В

Чистяк В. Ф.

34

Розвиткове заняття «Безпечне місце»

09.01

9.00

к. 235, 7-А

Проскура Т. С.

35

Зустріч у клубі старшокласників «Довіра». «Знайдіть одне одного»

11.01

9.00

к. 235, 10-А,Б

Проскура Т. С.

36

Індивідуальні консультації для батьків та учнів

з 9.00

к. 136, 137, 235

Галкіна Л. В.

Олійник в. М.

Проскура Т. С.

 

Заступник директора школи з ВР                                            Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
18:48:26|127.0.0.1|localhost|2020-08-05|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.236.159.130

::