План роботи школи на осінні канікули

Зображення користувача Irina.


                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ 

 Директор школи __________А.  М. Бабенко

 

КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН 

виховної роботи з учнями БСПМШ І-ІІІ ступенів № 16       

на період осінніх канікул у 2018/2019 навчальному році

 

Назва заходу, учні

Дата, час проведення

учасники

Місце проведення

Відповідальні

Екскурсія країнами Європи

27-30.10

4, 10 класи

Европейські країни

Шелешей С. П.

Богославець Н. А.

Екскурсія «Прибалтійське тріо»

27-31.10

11-А,Б

Естонія, Латвія, Литва

Черненко О. Ю.

Яценко О. А.

Виставка-огляд книг фантастичного жанру

щодня

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

Відвідування обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Український сувенір».

29.10.18

5-В,Г, 6-Б

7-Г

Білоцерківський краєзнавчий

музей

Богданець М. Ф.

Чистяк В. Ф.

Киричок Ю. І.

Юсупова В. М.

Виготовлення декоративної квітки (з собою мати: газету, зелений папір, столові серветки, ножиці, нитик для шиття, міцний клей), 5-9 кл. 8 учнів із закладу

29.10.18.

10.00

5-Д

8-Б

9-Б

СЮТ

Микитенко А. І.

Бачківський В. М.

Бачківська В. В.

 

Круглий стіл «Життя без сміття»

Для голів Комісії екології

(1 представник від закладу)

29.10

14.00

 

СЮН

Белінська А. М. (Котвицький Даніл)

Заняття гуртка з теми «Мотиви професійного вибору»

29.10

10.00

9-Г

к. 235

Проскура Т. С.

Презентація краєзнавчих досліджень В. Перерви та С. Бурлаки. Для учнів членів первинних осередків МАН 

29.10

9.00

БНВО «Ліцей-МАН»

Коменотрус В. О.

Екскурсія в музей народного побуту «Світлиця».  «Свята осіннього народного календаря».

5 учнів 2-4 класів

29.10

12.30

3-А,Б,В,Г,Д

ЦПО

«Соняшник»

Костина В. І.

Моцна Л. В.

Величанська О. М.

Стешина А. Г.

Аржанова Ж. А.

Галерея літературних портретів: дитячі письменники-гумористи

29.10

10.00

5-і класи

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

Краєзнавчий турнір «Пройдемося вулицями нашого міста»

30.10

10.00

6-і класи

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

Орігамі. Виготовлення кленового листочка (з собою мати: папір для орігамі і картон). 5-7 кл., 8 учнів

30.10.18.

10.00

6-В, 7-В

СЮТ

Грищенко Ж. М.

Грищенко О. Г.

Тренінгове заняття «Чиста планета – здорове довкілля»

9-10 кл. (4 учня від закладу)

30.10

12.00

10-А

СЮН

Лемешко Л. С.

Майстер клас з акварелі «Осінній букет». 7-8 кл (4 учня від закладу)

При собі мати: акварельний папір, фарби, пензлик, простий олівець.

30.10

12.00

8-В,Г

СЮН

Дорофєєва Н. Г.

Колеснікова Т. М.

Тематика досліджень у мовознавчій науці. Для учнів членів первинних осередків МАН 

30.10

12.00

БНВО «Ліцей-МАН»

Єсюк Л. В.

Презентація книжки В. Перерви «Історія Білої Церкви: міфи й реалії»

30.10

11.00

актова зала школи

Педагогічний колектив школи

Зустріч в поетичній вітальні «Осінні барви в поетичному слові відомих поетів»

30.10

11.00

Філія бібліотеки № 9

Савчук Г. П.

Зустріч-інтерв’ю для учнів 7-х класів «Навчаємося безпечної поведінки»

30.10

11.00

7-і класи

к. 235

Проскура Т. С.

Сторітеллінг «Страшно веселий Хеллоуін. Історія про відьму Матильду».

30.10

10.00

4-і класи

шкільна бібліотека

Клуббе О. П.

Пациаді М. В.

Аромотерапія (малювання кавою).

31.10

10.00

педагогічний колектив

к. 224

Дудка А. М.

Робота виставки «Український сувенір»

31.10

12.00

1-А,Б,Д

3-Д, 4-Є

СЮН

Селезька Т. І.

Коробенко Л. В.

Пустовіт Т. В.

Степанкевич Г. О.

Обозова О. Ф.

Розважально-ігрова програма «Табула-раса»

(10 учнів 5-7 класів БСПМШ №16).

31.10

12.30

5-А,Б

7-А

ЦПО

«Соняшник»

кабінет №10

 

Шутенко Т. О.

Талимончик М. В.

Чернявська І. В.

Респект-зустріч лідерів учнівського самоврядування з фахівцями відділу захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради.

31.10

13.00

Філіал

ЦПО «Соняшник

Белінська А. М. (Джафарова Сабіна, Радкевич Юлія)

Психологічний практикум для учнів 8-х класів «Пізнай себе через психомалюнок».

31.10

10.00

8-Б,В

к. 235

Проскура Т. С.

Виготовлення схематичної літаючої моделі літака. Міні-змагання (з собою мати: пінопласт для стелі (1 шт. на 2 дітей), ніж канцелярський, клей «Драгон»). 2-4 кл. 8 учнів

01.11.2018.

10.00

2-А,Б,В,Г

3-Є

СЮТ

Парфенова Т. П.

Стрілецька В. В.

Дудка Н. П.

Верещак В. М.

Погоріла Н. С.

 

Тренінгове заняття «Чиста планета – здорове довкілля»

9-10 кл., 4 учня від закладу

01.11

10.00

9-Г, 10-Б

СЮН

Гончар О. Г.

Орлова Л. С.

Майстер клас з акварелі «Осінній букет». 6 кл.,4 учня від закладу.

При собі мати: акварельний папір, фарби, пензлик, простий олівець.

02.11

10.00

6-А,Г

СЮН

Пелих Т. М.

Юрченко Н. М.

Майстер клас з шпаклювання «Фантазія». 6 кл., 4 учня.

При собі мати: диск, клей ПВА, 25 см тоненької стрічки 

02.11

12.00

7-Б

СЮН

Якобчук О. В.

Робота виставки «Український сувенір».

02.11

12.00

8-А

СЮН

Поліщук Н. П.

Тренінгове заняття «Навички позитивного спілкування»

02.11

11.00

5-Б

к. 235

Проскура Т. С.

Консультації для батьків учнів з проблем вікової та педагогічної психології, виховної роботи, соціального захисту дітей.

щодня

з 10.00

до 12.00

 

Галкіна Л. В.

Проскура Т. С.

Олійник В. М.


Заступник дирерктора з ВР                                 Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
20:13:41|127.0.0.1|localhost|2018-11-17|Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/69.0.3497.100 Safari/537.36 OPR/56.0.3051.99|176.120.62.211

::