STEM-освіта: впровадження

Зображення користувача Irina.

     27 лютого 2020 року учні 10-х класів Дмитро Гуменюк, Єгор Баянкін та Олександр Повзун мали унікальну можливість відвідати лекторій «Еволюція матеріалів», який був проведений Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Інженерно –фізичним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

     В рамках програми було проведено лабораторний тур з презентацією новітнього обладнання лабораторій інженерно-фізичного факультету, зустрічі з провідними спеціалістами інституту, завідувачами лабораторій. Учні ознайомилися з основними напрямками роботи кафедри матеріалознавства та побачили  ультрасучасне обладнання, за допомогою якого проводять дослідження будь-якого рівня і розробляють нові технології для вироблення сучасних матеріалів. Робітники лабораторій розповіли про принцип роботи, призначення кожного пристрою та продемонстрували наочно його роботу.

   По завершенню туру відбулася зустріч з всесвітньо відомим українсько-американським вченим в галузі хімії, матеріалознавства та нанотехнологій Юрієм Гогоці, який останні кілька років завідує хімічною лабораторією Дрексельского університету у Філадельфії. Ю. Гогоці ознайомив слухачів із новим видом наноматеріалів, який вдалося відкрити його команді, – максен. Зберігання енергії, знищення ракових пухлин , очищення води на молекулярному рівні – ось невеликий перелік його застосування.

     Десятикласники дізнатися багато нового і цікавого, наочно побачили роботу науковців та студентів на робочому місці, що в свою чергу сприяє відповідальному вибору майбутньої професії.

О. І. Гаркуша, вчитель фізики та астрономії

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:01:25|127.0.0.1|localhost|2024-05-14|Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)|18.217.65.190

:
: