Вкраїнська армія справляє нині свято!

Зображення користувача Irina.

     Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть  юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

     Споконвіку боронити, оберігати, захищати свою родину, рідну землю, незалежність і волю Батьківщини було чоловічим обов`язком. У 2014 році пліч-о-пліч  з чоловіками на захист України стали й жінки.

     05 грудня 2019 року спеціаліст секретної частини Домашенко Алла Анатоліївна та офіцер відділення морально-психологічного забезпечення Хлібик Ірина Сергіївна провели в актовій залі школи Урок мужності для учнів 8-9 класів.  Жінки розповіли про історію знаків розрізнення, предметів форми одягу військовослужбовців, торкнулись історії та бойового шляху 72-ої ОМБр. Хлопці, як майбутні захисники, привітали гостей з Днем ЗСУ.

     У цей день щиро вітаємо всіх військовослужбовців, воїнів, героїв з Днем Збройних сил України та бажаємо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:34:14|127.0.0.1|localhost|2021-09-24|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.236.212.116

::