1 вересня 2011 року

Зображення користувача Irina.

  

 

  

 

        Восьма ранку 01 вересня 2011 року... на головній площі біля школи директор Бабенко Анатолій Михайлович та найвідповідальніші учні, вчителі, технічні працівники. Тривають останні приготування до свята Першого дзвоника. Знаменна група прапороносців - учнів 11-х класів, вишикувалась біля державного прапора.
      До дев′ятої ранку лишається кілька хвилин. Вчителі зустріли святково вбраних учнів. Всюди лунають веселі голоси, дитячий сміх, подвір′я потопає в квітах.
     А ось і перші акорди урочистого маршу - святкову лінійку відкрито. 1218 учнів, 85 педагогів і не злічити скільки батьків уважно слухають ведучих - учнів 10-Б класу Шевченка Олександра та Шутенко Анну. Гімн України сьогодні лунає не в записі, його виконує наша учениця Косенко Надія. Її потужний урочистий спів лине у синє небо на Россю. "...ні слава, ні воля..." виводить вона, а решта присутніх підхоплюють державну пісню, поклавши правицю на серце.

     На свято завітали високоповажні гості - Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, міський голова Савчук Василь Петрович, начальний Головного управління освіти і науки КОДА Бутник Віктор Григорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик, депутати міської ради, спонсори, ветерани педагогічної праці.
      На дітей чекали вірші, музика, пісні, танці, найкращі побажання успіхів у навчанні.
      Після закінчення лінійки Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк перерізав символічну стрічку - школу відкрито! Гості та журналісти центральних телеканалів пройшли школою, одностайно відзначивши, що вона одна з кращих в країні.    Приємно, що в подарунок Анатолій Йосипович привіз дітям мультимедійний комплекс - наші уроки будуть сучасними!
      А потім - перший у цьому році робочий дзвінок, Перший урок, присвячений 20-річниці незалежності України, уроки за розкладом...
      За парти 1 вересня 2011 року сіли 1218 школярів. З них 180 першокласники, що переступили шкільний поріг уперше, і 96 одинадцятикласники, що розпочали свій останній навчальний рік. До школи прийшо 9 нових педагогів. Серед них двоє сьогодні провели свій перший урок у житті - це випускники педагогічних вузів, що будуть навчати прийдешні покоління.
      Щасти нам всім на освітянській і навчальній ниві. Нехай цей рік буде багатим на щирі посмішки, відкриті серця, допитливі оченята та мудрі настанови!
Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР.

Про нас на сторінці Київської обласної державної адміністрації

Про нас на сторінці профспілкового комітету працівників освіти і науки м. Білої Церкви

Про нас на сторінці 5 каналу

Збір матеріалів Збір матеріалів
01:56:34|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: