Щоб у серці жила Україна: до 25­ річчя Незалежності

Зображення користувача Irina.

    Сьогодні, 24 серпня 2016 р., українці святкують 25-річчя незалежності України. О 10.00 учні 11-А , 5-Г та 6-В класів були учасниками міських урочистостей біля погруддя Т. Г. Шевченка та молебна біля меморіалу Героям Небесної Сотні. О 14.00 розпочався VІІ Білоцерківський Парад Вишиванок, родзинкою якого стала презентація учнями шкіл незвичайних та особливих вишиванок. Нашу школу представляла потужна команда у складі учнів 2-Б та 6-А класів. Всебічну підтримку надали батьки учнів та класний керівник 6-В класу Єсюк Л. В.

     У наші дні, коли бойові дії сколихнули країну, вишиванка стала символом хоробрості та незламності духу. Учень 2-Б класу Арсеній Горбаченко – третій онук у родині, якому у спадок передано вишиванку. Сім років вона зберігалася в сім’ї. І сьогодні був той знаменний день, коли майбутній захисник України одягнув її вперше, відчувши хвилювання, піднесення і гордість від того, що є частиною великої національної  культури, яку відроджує та охороняє.

     Учениця 2-Б класу Аліна Говорун – наймолодша, 17-та онука у великій і дружній родині, якій передано старовинну вишиванку, виготовлену прабабусею, що проживала на Білоцерківщині. Прабабця майстерно поєднала елементи традиційної вишивки, тканинні орнаменти з писанковими мотивами. Свої почуття висловила знаками: пряма горизонтальна лінія – земля, хвиляста – вода, хрестик – Сонце. Так і виник осінній образ, в якому чути гомін женчиків, що жнуть золотавий пшеничний сніп, прощальне курликання зграї журавлів та одвічний діалог людини з природою.

    Старовинні рушники з бабусиної скрині родини Говорунів гармонійно доповнили виступ дітей.

    Наша команда посіла ІІІ місце серед білоцерківських шкіл. Дітей нагороджено безкоштовними квитками до Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.  А наймолодші учасники – Арсеній та Аліна – запрошені безкоштовно відвідати парк «Київська Русь».

    Адміністрація школи висловлює подяку класним керівникам Білецькій Л. М., Єсюк Л. В., Поліщук Н. П., Шутенко Т. О., класоводу Лабазі О. П. за результативну участь учнів школи у заходах до Дня Державного Прапора та 25-річчя незалежності України.

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:19:29|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: