До Дня працівників цивільного захисту України (Дня рятівника)

Зображення користувача Irina.

       У 2013 році наша школа тісно співпрацює із аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУ ДСНС у Київській області (м. Біла Церква). Під час навчальної практики більшість класів побували в місці розташування загону рятівників. 06 та 10 вересня таку екскурсію було проведено й для учнів 10-11 класів.

11 вересня офіцери загону зустрілися з учнями 5-7 класів в актовій залі школи. Серед гостей була колишня випускниця нашої школи  Проценко Дарина Віталіївна (лаборант хіміко-радіометричної лабораторії), капітан Лелюх Анатолій Анатолійович (заступник начальника рятувальних робіт), капітан Кудрик Олег Васильович (начальник відділення групи піротехнічних робіт).

Фахівці пояснили дітям, що поводження з вибухонебезпечними предметами та піротехнічними виробами вимагає граничної уваги і обережності. Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки. Наведені життєві приклади переконали учнів, що вибухівки, міни, бомби часів Великої Вітчизняної війни – це зовсім не іграшки. Необхідно негайно повідомити міліцію або дорослих про небезпечну знахідку.

Ми вдячні рятувальникам за змістовну бесіду й вітаємо з професійним святом!                                   Галкіна Л.В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:21:34|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: