День Захисників України та день українського козацтва

Зображення користувача Irina.

     Щиро вітаємо всіх українців з Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва, річницею створення УПА та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Осінній день 14 жовтня створив справжню патріотичну  палітру, поєднавши християнські традиції зі спадщиною українського козацтва;  української повстанської армії та героїчним сьогоденням наших воїнів.   

    Зважаючи на важкі, доленосні випробування України за  нинішньої історичної доби, цей день – перш за все,  можливість і нагода відзначити  доблесть і самовідданість славних оборонців, захисників і визволителів – усіх чоловіків і жінок, котрі мужньо відстоюють і відстоювали  власну незалежність у всі часи й  безпосередньо зараз – на сході України. Саме там сьогодні  іде важка битва за  нашу ідентичність, культуру, мову – за те, щоб ми вистояли й відбулись як держава. 

     Тож ветерани, учасники війни, військовослужбовці, воїни запасу та  члени їх родин; батьки та матері, чиї доньки й сини обрали мужній шлях захисту Батьківщини, прийміть сердечні вітання. Доземний уклін та побажання стійкості, мужності, удачі й здоров’я бійцям на передовій.

    Водночас, це день і кожного громадянина України, який своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечує захист і становлення держави. Всім українцям міцного козацького здоров’я, добра, щастя, злагоди, благополуччя, захисту святої Покрови та  миру на нашій українській землі. 

Слава Україні! Героям Слава! 

Збір матеріалів Збір матеріалів
10:20:22|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.197.231.211

:
: