Всесвітній день безпечного Інтернету

Зображення користувача Irina.

     Інтернет – найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способи спілкування, надання допомоги, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки Інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж її батьки, бабусі, дідусі. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечне.

     Жертвами Інтернету найчастіше стають діти та підлітки. Зміст деяких сайтів шокує навіть дорослу людини, що вже говорити про тих, чия психіка ще тільки формується. Крім того, Інтернет – це поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн. Питаннями безпеки підростаючого покоління і дорослих в мережі стурбовані фахівці у всьому світі, тому в 2004 році був заснований Міжнародний день безпечного Інтернету.

     6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

     Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі:

  • завантажуйте логотип «День безпечного Інтернету 2018»;
  • проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
  • повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештег#SID2018 або  #SaferInternetDay;
  • створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2018 року та беріть участь у #saferinternetchallenge.

Джерело: https://imzo.gov.ua/2017/11/16/den-bezpechnoho-internetu-2018/

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

ДолученняРозмір
metodichni_materiali_bezpeka_v_internet_anosova.doc (392)155 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
22:34:20|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: