Творча лабораторія вихователя ГПД Поліщук Валентини Миколаївни

Зображення користувача Natalia.

Творча лабораторія вихователя ГПД

Поліщук Валентини Миколаївни


Використання рухливих та розумових ігор

в навчально-виховному процесі

на ГПД


Складна і найактуальніша проблема в навчально-виховному процесі на ГПД на даному етапі розвитку освіти - це доцільне використання методів навчання та виховання.З метою розкриття індивідуальності кожної дитини використовуються ігрові методи навчання та виховання учнів у вільний від навчання час.

Від того, як організоване життя і діяльність дитини в групі продовженого дня (ГПД), наскільки правильно зроблений відбір змісту, вибір діяльності, їх форм і їх поєднання в єдиній системі виховного впливу, залежить успіхвиховної роботи вцілому.

Необхідно, насамперед, враховувати природні потреби молодших школярів. Саме задоволення цих потреб (з позиції педагогічної доцільності) повинно стати основою для їх всебічного розвитку.

Діти люблять грати,вони уважно слухають(або читаютьсамі) казки, співпереживаючи героям, люблять малювати, вони з готовністю виконують багато доручень.

В кожній дитині є потреба в розумовому розвитку, в пізнанні, які розвиваються і зміцнюються коли індивідуальна напруга приносить дитині радість, позитивні емоції, тоді, коли пізнавальна діяльність відповідає індивідуальним нахилам, інтересам і можливостям дитини.

 


ДолученняРозмір
ruhlivi_igri.doc (572)57 КБ

Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Тетяна.

Моя дорога вчителька,

Моя дорога вчителька, Валентина Миколаївна!

Збір матеріалів Збір матеріалів
00:08:27|127.0.0.1|localhost|2024-06-20|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: