Школярам – про безпеку 2016

Зображення користувача Irina.

Як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати. У наш час окремі діти через батьківську байдужість опиняються в наркотенетах, полоні алкогольного дурману, стають залежними від тютюнопаління. Тому профілактика правопорушень є невід’ємною частиною діяльності педагогів БСПМШ № 16 та поліції.

Протягом листопада 2016 року у школі проходить Місячник «Я і закон», в рамках якого в учнівських колективах проводяться різні виховні та профілактичні заходи. Так 10 листопада до школи завітав інспектор ювенальної превенції сектору превенції Білоцерківського відділу поліції, капітан поліції Мелашенко Петро Леонідович. Зокрема, діти довідалися як правильно поводитися на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо. Під час зустрічі учні задавали численні запитання, на котрі отримали відповіді.

Сподіваємося, учні зрозуміли, що поліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин. А для чесних, законослухняних громадян правоохоронці – рятівники, завжди готові прийти на допомогу й захистити від злочинних намірів.

Того ж дня з метою ефективної співпраці, чіткого визначення взаємних зобов’язань щодо проведення профілактичної роботи, порядку розгляду фактів правопорушень, вчинених дітьми та стосовно них, а також створення безпечного середовища для учасників навчально-виховного процесу у школі укладено Угоду про співпрацю працівників з ювенальної превенції сектору превенції Білоцерківського відділу поліції та БСПМШ № 16.

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:33:29|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: