Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура-2016»

Зображення користувача Irina.

          22 квітня 2016 року на базі БНВО «Звитяга» відбувся фінал І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), учасниками якого був і шкільний рій «Українські отамани» у складі учнів 10-Б класу: Веремейчук Максим, Зенкін Дмитро, Хвостенко Віталій, Хвостенко Владислав, Василенко Артемій, Шишина Поліна, Кочкарова Мадіна, Латка Євген, Стеценко Яна, Падалка Олена. Даний захід став першим підсумком довготривалої підготовчої роботи, національно-патріотичних виховних заходів, репетицій, навчальних занять, що проходили у 2015/2016 н. р.

Юні джури достойно виступили у конкурсі строю та пісні «Впоряд», на смузі перешкод, у змаганнях із стрільби з пневматичної зброї, наданні долікарської допомоги, мистецькій візитівці «Ватра». На конкурс було представлено й звіт про «Добре діло», в якому висвітлено співпрацю учнівсько-педагогічного колективу школи з ЦК «Азов» Біла Церква та родинами «азовців», які на даний момент перебувають в зоні АТО.

Хвилююча атмосфера гри тримала в напрузі всіх: учасників, наставників, вболівальників та суддів. І хоча в цьому навчальному році нашій команді не вдалося завоювати призові місця, найважливіше, що ця гра сприяє формуванню патріотичної, здорової особистості, вчить хлопців та дівчат правильно поводитися у складних, непередбачуваних ситуаціях.

Адміністрація школи висловлює особливу подяку Єсюк Людмилі Володимирівні та Єсюку Владиславу Руслановичу за допомогу у підготовці рою «Українські отамани» до участі у змаганнях!

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:20:40|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: