Відкриті уроки з математики для слухачів КОІПОПК

Зображення користувача Irina.

 

10 листопада 2010 року вчителі математики нашої школи СІВАЧОВА Наталія Миколаївна та ЧЕРНЯВСЬКА Ірина Василівна, а також учні 8-А та 6-Б класів запросили до себе на відкриті уроки провідних вчителів математики Київської області - слухачів курсів підвищення кваліфікації КОІПОПК.

Сівачова Н.М. та учні 8-А класу провели відкрите заняття факультативу з математики на тему "Інваріанти. Їх пошук та використання". Вчитель вміло побудувала навчальне заняття та показала учням і колегам процес організації "мозкового штурму" для пошуку правильних гіпотез, ідей та шляхів розв*язання олімпіадних задач.

Чернявська І.В. та учні 6-Б класу показала на відкритому уроці з математики на тему "Ділення звичайних дробів". Учні виявили в процесі обчислення сторони прямокутника за відомою площею та другою сторону проблему - не вміння ділити звичайні дроби. На "проблемному методі" була побудована методична канва уроку. В процесі учні не лише вивели праило ділення, але і здобули навичку його використання у вправах і задачах практичного змісту.

ДЯКУЄМО НАШИМ ВЧИТЕЛЯМ - СПРАВЖНІМ МАЙСТРАМ СВОЄЇ СПРАВИ!

Збір матеріалів Збір матеріалів
10:59:49|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.197.231.211

:
: