VI міський Турнір юних хіміків і біологів

Зображення користувача Irina.

       На  виконання  наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради № 23 від 11 лютого 2019 року  12 та 13 березня 2019 року  серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх закладів міста  на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка було проведено VІ міський Турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2019. 

            До учасників і гостей Турніру з вітальним словом звернулася методист науково-методичного центру, заслужений учитель України Олена Анатоліївна Гайдаєнко, вітання і творчі настанови юні хіміки-біологи отримали від директора БСПМШ № 16 Анатолія Михайловича Бабенка.

            У  Турнірі взяли участь 8 команд: БСШ №9,  БЗШ № 3,5,18,20, БНВО «Звитяга», БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня», колегіум. Ґрунтовні знання з хімії та біології, аргументованість і чіткість до­по­відей, уміння вести наукову полеміку продемонстрували всі учасники Турніру. За результатами відбіркового туру (день перший) лише 6 команд вийшли до фіналу.  Диплом «Учасника Турніру» отримали команди БЗШ №5 та  БНВО «Звитяга». Вітаємо!

            Журі відзначило високий рівень підготовки до Турніру учасників команд закладів освіти № 3,18, 20, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня», БСШ №9 та колегіуму, які вийшли до фіналу і продовжили змагання на другий турнірний день.

         Фінал розпочався з обнулення результатів відбіркового туру. Команди отримали завдання безпосередньо за одну годину до фінальних боїв. Розв’язували завдання самостійно, без вчителя, без засобів зв’язку. Фінальні бої були напруженими та цікавими. Команди були цілеспрямовані та наполегливі. Шевченкове «Борітеся – поборете! Вам бог помагає!» спонукали до перемоги.
             Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик привітав переможців ТЮХіБу, побажав їм творчих злетів, постійних тренувань та роботи над собою, адже «знання за плечима не носити»,  і нагородив їх відповідними дипломами. 

    За результатами фінальних боїв (день другий) маємо переможців та призерів VІ міського Турніру юних хіміків і біологів:  

     Дипломами за «Особисту першість у Турнірі» нагороджені:  

дипломом І ступеня – Маслюк Вадим Дмитрович (БСШ №9);

дипломом ІІ ступеня – Добрянський  Денис Анатолійович (БНВО«Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня»);

дипломом III ступеня – Мазуренко Валентина Русланівна (БЗШ №18).

     Дипломом «Кращий капітан команди» нагороджений Маслюк Вадим Дмитрович (БСШ №9).

Дипломом за «Командну першість у Турнірі» нагороджені:

дипломом І ступеня – команда БЗШ №18;

дипломом ІІ ступеня – команди  БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» та колегіуму;

дипломом III ступеня – команди БСШ №9, БЗШ №20, БЗШ №3.

Таблиця з підсумками тут: https://docs.google.com/file/d/12alYDWbyjthLlc6BtVXOjMmwgZbFSwOn/view

Оргкомітет висловлює подяку усім, хто взяв участь у Турнірі і тим, хто організував цю чудову можливість. Детальний звіт про перебіг Турніру тут

Яценко О.А., голова журі Турніру

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
23:50:45|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: